Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanul meg leülni a baba?

Hogy tanul meg leülni a baba?

Figyelt kérdés
A kisfiam pár napja állt fel. Mindenbe felkapaszkodik és áll, de ott vagyok mellette, mert nem tud leülni még. Egyszer már hátravágódott, mert nem voltam ott. Így viszont amikor áll és elfárad, belém kapaszkodik és leül. Jól teszem, vagy ne legyek mellette hanem tanuljon meg a saját kárán leülni?
2009. máj. 28. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ott vagyok mellette ha tehetem és segítek neki leülni, mutatom hogyan kell. Van hogy néha belém kapaszkodik inkább h ültessem le, de van hogy sikerül neki úgy ahogy mutattam :) majd megtanulják. pikk-pakk ahogy mindent :) nekem is volt, hogy felborult, de azért nem gondolom, hogy saját kárán kéne mindent megtanulnia.
2009. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a járókában tanulta meg, hogy elvágódás nélkül is lehet földet érni :) Szépen lassan lecsúsztatta a kezeit és leereszkedett guggolva. Bútorok mentén is ezt csinálja, óvatosan hajlítja a térdeit, majd térdre tottyan általában, nem a fenekére (bár néha ez is előfordul). Ülés nála ebből úgy lesz, hogy mászásból a két térde közé csücsül.
2009. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is egyre ügyesebb,csak attól féltem , hogy rosszat teszek azzal, hogy segítek neki, mert úgy nehezebben tud önállóan leülni. Így legalább látom,hogy ki hogy csinálja. :)
2009. máj. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!