Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az anyósom nézni akar szoptatás közben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 10:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

A szoptatast azert ne hasonlitsuk mar a sexhez!

En is gatlasos vagyok, de vanak emberek akikben megbizom, es akikben muszaj megbiznom.Lasd: vedono, orvos.

Szeretteim koreben igenis megetetem a picit./Ferfiak kizarva, meg apukam elott is szegyellem.

2009. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%

Engem az elején nézett, de nem zavart. anyu is, ő sem.

Ez van, én ilyen vagyok.

most már 5 hós a fiam, nem jön be senki, még apa sem, behatjom az ajtót, mert ha vki ott van, nem a cicire figyel a fiam, hanem arra aki ott van.

2009. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%
Köszi a lepontozást.Jófejek vagytok.Nekem a szoptatás igenis ugyanolyan intim, mint a szex.Ez is , az is csak két emberre tartozik SZERINTEM.Jelen esetben a babámra és rám.Jogom van így érezni.EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.A MÁSVÉLEMÉNYEMHEZ IS JOGOM VAN, ahogy nektek az utcán szoptatni.Bizonyára azt gondoljátok, ti vagytok a felvilágosult liberális gondolkodok.Segítek az ott kezdődik, hogy tiszteletben tartom a másféle véleményt.
2009. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
43%
Szia!Nyílván zavar,egyébként nem kérdezted volna....és inkább anyósoddal van problémád,mintsem a helyzettel.
2009. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
70%
én is mielőtt megszültem azt gondoltam, hogy majd csak a férjem láthatja ha szoptatok, na ez már az első nap megdőlt. Mivel az elején szinte egész nap szoptattam és most is elég gyakran, igény szerint ezért vagy egész nap és minden nap itthon ülünk és bezárkózunk vagy kompromisszumokat kötünk. Nem mondom, hogy engem nem zavar ha "nézik" és kimondottan nézik, mert az elég ciki (nálunk a nagymamám ilyen), de nem akarom megbántani, célozgatok, de semmi. Szóval én már belenyugodtam a dologba hisz a kincsemnek meg enni kell.
2009. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
81%
Engem az elejétől fogva nem zavar, ha a közvetlen nőnemű hozzátartozóim, köztük az anyaósom is látja a szoptatást, de mondjuk nyilvános helyen meg eszembe sem jutna szoptatni (valahogy az engem zavarna). Viszont ez nem megbeszélt dolog volt, hogy "ők nézni akarják", egyszerűen csak úgy alakult, hogy nem mentek ki a szobából avgy épp bejöttek valamiért. Viszont egy dolog fontos nekem, hogy ne legyen nagy nyüzsgés, ha ott is van valaki, halkan tegyen-vegyen vagy duruzsoljon, de ne beszéljen hangosan, ne zajongjon, mert akkor láttam a lányomon, hogy egyből arra figyel, mi megy a háttérben.
2009. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, utolsó vagyok! Azért az apukája - bár nem nőnemű - nézheti :-)))!
2009. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%
Azn enyém is mellettem ült mindig halálra idegesített.....Legszivesebben felrugtam volna,de ritkán látja a gyereket mert messze laknak(szerencsére)!!!!!
2009. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
52%

Kedves elottem szolok: Anyosotok akkor is megkapna az aberralt jelzot, ha azt akarna nezni, hogy cumibol etetitek az unokat?


En direkt nem tanultam szoptatni senkitol, es a tanacsokat se fogadtam meg, ezert engem az elejen zavart meg a sajat anyam is, de ez nagyon gyorsan elmult, par nap volt csak. Amikor mar osszeszoktunk a babaval onnantol mar senki sem zavart, csaladbol se, utcan se. A masodik babanal mar nem is volt ilyen.


Az anyosra visszaterve: egyreszt o is nobol van, masreszt ugyse te erdekled. Tuti, hogy a melledre se kivancsi. A gyereket akarja nezni. Aki anya az mar biztos tudja, hogy olyan jo nezni ezeket az aproagokat, meg a kicsit nagyobb aprosagokat is, mikozben esznek, hisz attol nonek nagyra:-) En jarok egy tarsasagba, sok-sok csaj koze (vannak gyereklanyok es nagymamakoru asszonyok is), amig pici volt, addig a kifiamat is vittem, es bizony volt ott is, hogy valaki megcsodalta (szandekos a szohasznalat: megcsodaltak), amikor cicizett a baba, de nem volt egyatalan tolakodo senki se, es jo erzes volt, mert lehet ezt kedvesen is.


Lehet, hogy ez az en hozzallasom kerdese, de a szoptatas szerintem a gyermek testi-lelki taplalasa, es semmi koze a szexhez. (Na jo, annak eredmenyekepp lesz ra szukseg, de azert ne essunk at a lo tuloldalara:-)

2009. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipateroltam még be is tettem az ajtót, h. egyértelmű legyen. Ugyanis első alkalommal odajött az ajtóhoz igaz csak fél percre, de akkor is.

Valaki úgy gondolja, h. a szoptatás tök természetes dolog, ami persze igaz, de az is természetes dolog, h. közösülünk, szarunk stb... Mégis egyedül csináljuk. Nem maga a szoptatást nem láthatja, hanem a mellemet nincs joga látni.

2009. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!