Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúpot lehet adni?

Viburcol kúpot lehet adni?

Figyelt kérdés
3,5hós babámnak az orvos szerint megindult a fogacskája felül.Azt mondta nem kell tennem semmit.Szegénykém 4napja éjjel felkel 3-4alkalommal és nagyon sír.(5hetes kora óta éjjel nem eszik,és most sem fogadta el a cicit)Ajánlották ezt a kúpot. Valaki aki már használta tudna bővebb felvilágosítást adni?
2009. máj. 28. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi használtuk, de csak nurofennel és dentonix-géllel volt látható hatása, az is csak pár órára. A felső fogak a legrosszabbak.
2009. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sok minden homeosat kipróbáltam, köztük ezt a kúpot is és nekünk mindegyik segít egy kicsit! Azt tudod, hogy a homeos készítmények úgy fejtik ki a hatásukat hogy relatív hosszú időn keresztül kell alkalmazni? Értsd úgy, hogy nem olyan mint egy aspirin pl, amit bekapsz és elmúlik a fejfájás (már ha), hanem fel kell tölteni vele a szervezetet. Én a viburcolt úgy használom, hogy 10-14 napig minden éjszaka 1et (napközben nem) és utána ugyanennyi szünet. Van hogy elég 2 éjszaka adnom s megint jobbak az éjszakáink. nappal dologélt használunk ha fáj a foga 10,5 hós kisfiamnak és chamomilla vulgaris 15ch-t 2x5 bogyeszt naponta. De van egy jó kis doksim fogzás és a homeopatia-val kapcs-ban. Ha írsz privit, elküldöm.
2009. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!