Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok éjszakára viburcol...

Adhatok éjszakára viburcol kupot a 7,5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Szerintem fogzik mert eddig jol aludt és most egy pár napja felborult minden nagyon sokat van fent és sír mozgolodik és az éjjel is csak kb 6 órát aludt összesen.
2011. ápr. 15. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Mi is azt használjuk, mikor jön a foga, az első kettőnél bevált.
2011. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meddig lehet neki adni?rászokhat?
2011. ápr. 15. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nyugodtan adhatod neki mert humeopátiás.Akár minden éjjel,nem lesz baja tőle.

Nálunk nem használt szart sem,de észrevettem,hogy nálunk egy humeopátiás szer,gyógyszer,kenőcs.....stb. nem használ semmit.

Eleinte a Dentinox gél valamit használt(az nem humeopátiás)de később már az sem volt elég.

Aztán adtam neki Germicid-C-t.Azt 3 napig lehet adni mert ugye erősebb,de legalább 3 napig aludt a gyerek éjjel.

Már sajnáltam,szegény napközben csak támolygott össze-vissza,nyűgös volt,minden baja volt mert a humeopátiás kúpok nem használtak.Nem aludt éjjelente szemernyit sem.

Aztán a doktornő mondta,hogy nyugodtan adjam neki a Germicid-C-t legalább végre alszik a gyerek meg mi is.

Hát át is aludta az éjszakákat,nappal vidám volt,játszott,jött-ment:)))

2011. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!