Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem tud elaludni a babám,...

Ha nem tud elaludni a babám, mert túlpörgette magát adhatok neki Viburcol kúpot éjszakára? 7 hetes a baba.

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem feleslegesen ne gyógyszerezd!!!
2009. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában sokszor az én Kicsim sem akar elaludni este. Néha10, néha 11, néha fél 12 van, mire elalszik. Ma kicsit sétálgattam vele, így 10-re sikerült elaltatni. De olyakor sokszor teszem ált. cicire is. Nem tudom, miért nem tud elaludni, pedig mindig 8 körül fürdetünk. Ez van. Azt hiszem, ez az anya-szerep része most egy ideig. Nha ki is akadok kicsit, ha nagyon fáradt vagyok.

De szerintem se adj neki kúpot. Próbálj meg mindenféle más módszert. Egyszer az egyik válik be, máskor a másik.

Nyugodt éjszakákat!

2009. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért gondoltam a Viburcolra, mert az homeós. Mi is minden nap sétálunk, ha nagyon rossz az idő a teraszra akkor is kiteszem a kocsival aludni. Most fel van du. fél 6-tól. Jár a keze-lába, éhesnek nem éhes, az ölemben is csak kalimpál mindenével, a cumikát is kiköpi.

Hát jó lenne, ha nem szokna rá erre, mert eddig nagyon jól viseltem az éjszakai keléseket és az egész napi strapát, de pár napja érzem, hogy totál kimerültem.

Na, csak aludhatunk majd mi is egyszer! :)

Nektek is nyugodt éjszakát!

2009. dec. 11. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne adj neki kúpot! Próbáld meg inkább megnyugtatni, lecsendesíteni. Fürdés után egy kis babamasszás, cici félhomályban (én hintaszékbe ültem vele ilyenkor), betettem a helyére, tettem-vettem még a szobában csendben (pl. elpakoltam a ruháit), majd elaludt. Persze voltak nyűgösebb napok is, amikor nem használt semmi, de gondolj ilyenkor arra, nem azért csinálja, hogy Téged idegesítsen!
2009. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem persze, tudom, hogy nem engem akar idegesíteni. Nem is vagyok ideges, csak rossz látni, hogy olyan fáradt, hogy csak na, de nem tud elaludni.

Nem adok neki kúpot, odaülök a kiságya mellé és simizem kicsit, hátha azt jobban tűri, mint az ölben létet.

2009. dec. 11. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:
nyugottan adj neki nem ártasz vele mert homeopátiás és azt használom fogzásra is a 10 hós lányomnál sőt 6 hósan is volt olyan ,hogy adtam mert nem csak nyugtato hatású hanem banális ferőzésekre is nagyon jó használd de ne sűrűn ha nagyon kell csak akkor..
2009. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja ,hogy 7 hetes szori nem olvastam rendesen a kiirásod , én ilyen korán nem adtam neki csak 6 hónaposan , igy hát szerintem foglald el a picit jácc vele ,hogy kifáradjon és érezze a közelséged ha kezd el ringatni énekelni neki igaz ez 1 órát is igénybe vehet de megéri mert altatásnál is van egy bizonyos álomszakasz a babáknál mig teljesen elalszanak...kitartás
2009. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki, homeos, nem igazi gyógyszer. Nem lesz tőle baja. Viszont én visszakérdeznék, hogy biztos, hgoy túlpörgette magát? Nem lehet, hogy most már később szeretne lefeküdni? Mert akkor meg felesleges, csak akkor adj, ha tényleg több napja már mindent kipróbáltál és semmi sem segít. Sőt a legjobb, ha beszélnél egy homeos orvossal, és ő tudna segíteni, mikor mit adj.
2009. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!