Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ilyen aluszékony?

Mitől ilyen aluszékony?

Figyelt kérdés
Három hónapos kislányom átaludta az éjszakát( ma másodjára) reggel ahogy sírt cicire raktam, alig szopott elaludt újra, aludt egy órát, megint cicire raktam de megint elaludt. Beteg lehet?
2009. máj. 28. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos nem beteg, csak nem akart még hajnali 6kor felkelni.

nem azért sírt, mert éhes volt

2009. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem nyomja őket a front. Az enyém is aluszékonyabb.
2009. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 2 hónapos fiam ugyanezt játsza velem már tegnap óta.Alig bírom belegyömöszölni az adagját,mert mindig elalszik rajta.Napközben meg 3-szor aludt 1-2 órát tegnap,pedig nem szokott,csak max feleket.Sőt egyáltalán nem is mosolygott tegnap,csak magával volt elfoglalva (meg a hisztivel :-)))Front van,azt érzik szegénykék.

2009. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azóta már felébredt, evett jó sokat, úgyhogy megnyugodtam. Biztos a front lehet az oka,meg biztos bepótolta a múlt hetet, mert akkor meg a nagy meleg miatt nem aludt. :-)
2009. máj. 28. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!