Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen aluszékony...

Más babája is ilyen aluszékony ma?

Figyelt kérdés
Fél éves babám ma jóval többet alszik a szokásosnál. Reggel 7-kor ébresztettem enni, utána visszaaludt (9-11-ig) majd evett, kicsit elvolt, de megint hamar elfáradt, most 1 óra óta alszik.
2011. máj. 17. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az en 15 honaposom ugyan egy oraval kesobb ebredt reggel, mint szokott, de ebed utan alig akart elaludni, fel ora mulva felriadt, es utana is csak 40 percet aludt. Szoval nalunk nem igy van. :-(
2011. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam korán ébredt, nem alszik délután, szóval a válaszom határozottan az, h nem:)
2011. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem akar aludni.

8 hós a délutáni alvásban kellen lennie, de épp a telefonkönyvet szedi szét.

nem söt egész éjszaka kukorékolt, 2 órát volt fent egyhuzamba.

amúgy elég jó alvó baba már hónapok óta átalussza az éjszakát.

2011. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kislányom sem aluszékony ma. Bár nem is szokott soha az lenni. Most épp alszik, de max. 30 percet szokott...
2011. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na akkor ezek szerint csak az én babám ilyen szundibundi ma. Remélem nem bújkál benne valami. Köszi a válaszokat!
2011. máj. 17. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesem is ma elég jól durmolt,délelőtt 1,5 órát meg most is húzza a lóbőrt fél 3 óta,pedig az utóbbi napokba nemnagyon aludt!Úgyhogy lehet vmi front van csak egyik babánál pörgést vált ki a másiknál meg aluszékonyságot!
2011. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyéves kisfiam általában 1-1,5 órát szokott aludni dél körül, erre ma 3,5 lett belőle. Úgyhogy csatlakozom. :)
2011. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8 hetes a lányom, de ma alig akart aludni. Délelőtt egyáltalán nem aludt, reggel 7 óta fenn van, most délután 3 körül aludt el, és még most is alszik, remélem kitart nála az esti fürdésig. :)
2011. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11 honapos kislányom már csak délelott szokott aludni, ma viszont délután fél 4-tol alszik.
2011. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az én 5 hósom is ijesztően sokat aludt ma délután
2011. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!