Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma mindenkinek aluszekony a...

Ma mindenkinek aluszekony a babaja?

Figyelt kérdés
5 hetes fiam ma majdnem hogy egesz nap alszik. Valami baja lehet? Vagye ez normal, hogy vannak ilyen napok amikor tobbet alszanak? Amugy nem szokott ennyit aludni, eves utan 1-2 orat fent szokott lenni, nezelodik, jatszunk. Most meg mar evesnel bealszik, ragad le a szeme 5 perc utan. Ez normal vagy aggodnom kene?
2010. máj. 13. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
az én 6hetes kislányom is durmol egész nap :) Szerintem az idő miatt lehet :) Jó babázást!
2010. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi! Front van. Igaz, az enyém már 8hós, de emlékszem, mindig volt ilyen időszak!

Nyugi!!!!!

2010. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak ilyen napok, esős, "szomornya" idő, amikor a kutyát nem verik ki. Legszívesebben én is aludnék, de sajna tanulnom kell. A 2 éves kisfiam viszont már mindjárt 2 órája alszik. Biztos hogy nincs semmi baja a kicsidnek.
2010. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos front van, én is nyomi vagyok.Az én kisfiam már nyolc hónapos, legtöbbször csak egyszer alszik napközben, de ma már másodjára.

/Z/

2010. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az én 20 hónapos kislányom nem alszik többet,mint amennyit szokott...

Sajnos:)

2010. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!