Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sinlacot is kell kóstoltatni...

A sinlacot is kell kóstoltatni, vagy ehet belőle egyből egy adagot a baba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bugyutának tűnik a kérdés, de végül is az is újdonság egy anyatejes babának... :-)
2012. jan. 21. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kóstoltatni, de ártani nem ártasz vele.Ez elvileg a tejérzékeny babáknak van, de mivel nagyon egészséges ezért én adtam a lányomnak.Igaz magában nem ette meg, de gyümölcsben és zöldségben nagyon szerette.A hozzátáplálásban is nagy segítségemre volt, és még sűríteni is lehet vele.

Ha most kezdted a hozzátáplálást, akkor még úgy sem eszik meg 1 egész adagot, de megkóstoltatni vele igazán nem árt.

Sőt még ha a későbbiekben beteg lesz a babád, és nem fogyaszthat tejalapú táplálékot (láznál nem lehet), akkor nagyon hasznos ha van otthon Sinlac, mert tele van vitaminnal és laktató!! :)

2012. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kóstoltattam (tehát nem 1-2 kanállal adtam), de először persze kisebb adagokat kapott belőle csak. Lányom magában is megette, de gyümikkel is imádta.

Amúgy hasonló a véleményem, mint az elsőnek, tök jól leírt mindent a Sinlackal kapcsolatban.

2012. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem kóstoltattam, de elsőre csak fél adagot evett meg.
2012. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a kóstoltatást elkezdtük már, a gyümölcsöket nem nagyon eszi, ezért gondoltam, hogy keverek neki bele.

Mi az uzsonnát váltottuk ki tejpépre, mert azt szereti és nem lett tőle semmi baja, de akkor ma délután kipróbálom a sinlacot, azért is, mert szerintem a tejem már nem elég neki...

2012. jan. 21. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kóstoltattam,kapásból 80-at megevett! :)
2012. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!