Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van hogy idáig imádott...

Miért van hogy idáig imádott kislányom sétálni hogy a kezét fogom, mostanában meg ha fel akarom állítani leül?

Figyelt kérdés
10 hós múlt és már pár másodpercre megáll egyedül, de ahogy elindulna 1 lépés és leül. Lusta lenne? Vannak rá praktikák hogy "noszogassam" hogy ne csak másszon? Lassan kikopik a térde :)
2009. máj. 27. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért sietteted??? Ha csak pár másodpercre áll meg, akkor miért akarnád, hogy járjon? Ráér még. Szerintem majd ő eldönti mennyi a fárasztó neki, mennyit bír. Nincs lemaradva semmiről. Az én kislányom 9 hónapos kora óta jár segítség nélkül. Soha nem segítettem neki, nem erőltettem. :)Ez persze csak az én véleményem....
2009. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem ő akar járni, akkor egyszerűen nem áll készen rá még. most neki az ülés tök jó, és valószínűleg ő egyedül akar felállni, és elindulni majd. ne vezetgesd szerintem, mert nemfogja egyedül megtanulni. majd ő megtalálja az egyensúlyát a lépésekhez, és az erőt is ő fogja érezni, hogy mikor akar menni. lesz majd laposkúszás a fal mellett:-))
2009. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!