Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok pár receptet amit már...

Írnátok pár receptet amit már ehet egy 7 hónapos baba? De légyszi ne linket írjatok!

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit az én kislányom imádott: sárgarépa főzelék, sóska, spenót, rizs husival, gyümölcsös rizs. Alapjában véve ugyanúgy készülnek. Megpárolod, vagy megfőzöd az alapanyagot majd összeturmixolod.
2009. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor kezdted a hozzátáplálást?

Én már enniy idősen adtam neki a következőket és ezeket úgy vegyíted ahogy akarod:

cukkini,brokkoli,srépa,frépa,sütőtök,cékla,borsó,krumpli,saláta,rizspehely,hajdinapehely,kölespehely,spenót,sóska,sajt,zöldség zöldje ízesíteni,pipihusi,és máj,gyümik:meggy,banán,narancs,alma,s.barack,őszibarack,körte és bébikaják-gyümisek!

2009. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom h írtad h ne link legyen,de nézzed azért meg a picibaba.hu-n a bébiételeket rengeteg recept van!Én is onnan néztem 1 csomót!-2.válaszoló voltam!
2009. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ilyenkor már adtam amit az előző válaszoló, plusz még: szilva, papaya, mangó, zöldbab, kelkáposzta, kelbimbó, karalábé. Ezeket tényleg bárhogy keverheted, nekik még olyan is izlik ami nekünk már nem biztos.
2009. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást.

azért írtam hogy ne link legyen mert én is néztem már rengetek babaoldalt, de ott olyan receptek vannak amibe kell tej meg liszt, én meg azt 1 éves koráig nem szeretném megismertetni vele.

Fűszerezni lehet már, pl babérlevél, kömény?

2009. máj. 27. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
köményt ne nagyon használj még szerintem. bazsalikom, petrezselyem, babérlevél, majoranna, metélőhagyma, ezek nyugodtan mehetnek. kis só, akár kis cukor, amibe kell.
2009. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A picibaba.hu-n ott megvannak hónapok szerint is a receptek és nincs benne se tej se semmi ilyen!Én sem adok neki a yoghurton és túrón kívül tejterméket,se lisztet!
2009. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!