Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megoszthatok veletek egy...

Megoszthatok veletek egy baba-uzsi receptet?

Figyelt kérdés

8 hós fiam nem ette meg az almát ( pedig van sajátunk bőven) de amióta így adom neki a kedvenc uzsija lett:)

A Tesco-ban vettem (nemrég fedeztem fel) fagyasztott gesztenyét szemes tisztított nem massza! kb. 30 dkg van 1 csomagban ez három evésre elég.

Szóval egy adag gesztenyét kb 8-10 dkg megfőzöm ha kihűlt egy nagy almával összeturmixolom, és kész:)

Ha van kedvetek írjatok Ti is "kedvenc" de annál egyszerűbb baba-uzsikat:)


2010. márc. 11. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az ötletet.Az én babám sem eszi meg az almát.Most 9,5 hós.Holnap veszek gesztenyét és kipróbálom :-)
2010. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
én legfőképp készítek neki ha nem akkor bébiétel. de annál jobbat találtam Sparban van gyümölcsvelő zöldség gyümi részlegen lehet megtlálni hasonló dobozban van mint danonos tejberizs van alma sárgabarack és lma répa mangó és még kétféle de az málnás meg epres ez nagyon jó ízű és olcsóbb mint bébiétel 180 ml-.es jó ezt nem készíteni kell de jó
2010. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az almát kicsit megsütöm, sütőben vagy mikróban, és banánnal adom fele-fele arányban, és újabban keverek hozzá túrót vagy natúr joghurtot, esetleg babakekszet.
2010. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes önmagában az én fiam se eszi meg. De sütve, vagy keverve valamivel úgy már igen.
2010. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!