Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért a Dentinox Gél fogzásra?

Miért a Dentinox Gél fogzásra?

Figyelt kérdés

Olyan sokan írjátok,hogy nem lehet sokat kenni a baba ínyét,mert lidokain van benne.De miért ragaszkodtok a gélhez? A Dentinox oldatot annyiszor lehet használni,ahányszor szükség van rá.Nincs benne lidokain.Próbáljátok meg.Csodát ez sem tesz,de sokat segít.Legalábbis a kisfiamnak igen.Hosszabb-rövidebb időre megnyutataja.Plusz még a hűthető rágóka és az én ujjam is jó rágnivaló :)))6 hónapos

Remélem segítettem.


2009. máj. 27. 11:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és persze a homeos dolgok is jók csak nem mindenkinek.
2009. máj. 27. 11:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom,ha igazán beindul a fogzás, a dentinox nem használ,Nekünk legalábbis.Nappal én nem is adok csak rágókát,de nincs is gond,viszont a komolyabb fájdalomnál éjjelre egyszer-egyszer Panadolt,legalább egy pár órát aludjon egybe.

A homeosak pedig abszolut nem használtak,valóban ez is baba függő.,

Szval az oldat jobb mint a gél Dentinoxba,azért akkor lehet kipróbáljuk.

2009. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már csak azért is tartom jobbnak,mert sokszor lehet kenni vele az ínyét.Ha kell félóránként egy cseppet elkenek.Mire kezdene nyűglődni,addigra megint zsibbasztja egy kicsit.Panadolt én is szoktam,ha nagyon nyugtalan nappal.

Még jó a kis manók nem fognak emlékezni a fogzásra :)))

2009. máj. 27. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!