Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb márka? Az AVENT...

Melcsy17 kérdése:

Melyik a jobb márka? Az AVENT vagy a Baby Bruin?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, és akárhány weboldalt néztem meg, sehol nem volt konkrét válasz! Sterilizálótól a cumisüvegekig a mellszívókon át minden érdekel! Árban is fontos! (Gondolom valszeg az AVENT a drágább...) Nagyon fontos!!! Előre is köszönöm!
2012. jan. 18. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Cumiból és cumisüvegből csak Nuk-ot használunk.(Már 22hónapos a kislányom)Mellszívót úgy kaptam kölcsön a márkáját már nem tudom.Sterilizálónk nem volt,tökéletesen bevált a hagyományos módszer.
2012. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nuk-ot és Aventet használunk, de inkább a NUK jön be!
2012. jan. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mindenből Aventet használok, pedig ikreim vannak és duplán kell megvennem mindent. Igyekszem akkor venni, amikor le van árazva. Viszont nagyon meg vagyok elégedve az Avent cuccokkal. Cumisüvegek, itatópoharak, sterilizáló, mellszívó, tányérak..stb. Egyedül a cumija érdekes számomra abból mást használtunk (egészen más formát) amég cumiztak.
2012. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!