Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb márka? Az AVENT...

Melcsy17 kérdése:

Melyik a jobb márka? Az AVENT vagy a Baby Bruin?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, és akárhány weboldalt néztem meg, sehol nem volt konkrét válasz! Sterilizálótól a cumisüvegekig a mellszívókon át minden érdekel! Árban is fontos! (Gondolom valszeg az AVENT a drágább...) Nagyon fontos!!! Előre is köszönöm!
2012. jan. 18. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én Baby Bruinos dolgokat használok!Nyilván való,hogy az Avent jobb márka,de nem annyival,hogy 2x annyit fizessek bármiért!Persze ez csak egy vélemény!
2012. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Anno noname mikrós sterilizálót vettem, jóval olcsóbb, és nincs különbség, csak a neve. Azon nyugodtan lehet spórolni :)


Játszócumik, cumisüvegek: csakis MAM, simán megéri az árát!


Mellszívóm pedig Medela volt, bevált :)

2012. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az Avent jobb márka, de én mindenből MAM-at használok.Nézdd meg egy MAM-os cumisüveg alját-a levegő távozik a cumisüvegből-a többi cumisüveg mind egyforma működés szempontjából, evvel az erővel Campolt is vehetsz.A cumisüveg felépítése, mindnél ugyanaz-egy "darab" üveg :D.De a MAM-nál tényleg nem nyelt annyi levegőt a lányom.Atért a cumisüvegről írok, mert azt használjuk a legtöbbet...
2012. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sterilizálóból nekem is egy 2000 ft-os van, és nem hiszem, hogy a 8-9000 ft-os AVENT többet tud :)

Nyilván az AVENT a minőségibb márka, de én is a MAM-ra esküszöm.

2012. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mellszívóból nekem csak az avent kézi jött be. Cumisüvegből viszont avent egyáltalán nem, a legjobb a mam cumisüveg, esetleg még a tommee tippee. Cumiból mam-ot használtunk, de 4 hónaposan kijött két foga, és mire észrevettem lerágta a cumi gombjáról a festéket ( szereti kivenni a szájából, forgatni, rágcsálni, elalvás előtt), azóta avent cumit használunk, az jó.

Sterilizálót én nem használtam, kifőztem a dolgokat (a mam cumisüvegeket lehet önmagukban is sterilizálni mikróban doboz nélkül). Amúgy szerintem mikrós sterilizálóból kár nagy márkát venni, mert mindegyik csak egy sima doboz, amit beteszel a mikróba, a lényeg hogy a méret jó legyen.

Baby Bruinból én csak a popsitörlőt ismerem, az szar, meg egyszer véletlenül textilpelenkát vettem olyat, de az is rosszabb minőség, viszont a cumisüvegeit nem ismerem.

Ja és avent a legdrágább az összes közül, ráadásul minden úgy van belőle csomagolva, hogy min két darabot meg kell venned. A mam annyiból jobb hogy egyes kiszereleésben vannak a dolgai (pl etetőcumi, játszócumi)

2012. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Avent és a Mam valóban jó márka, szerintem megéri a pénzt. Azonban a mikrós sterilizálóval AVENT-essel úgy jártunk, hogy nem fért be a mikróba...

Cumisüvegből az Aventeset használjuk és a cumi is az volt az elején, de a mam cumit jobban szeretem mert szebbek és nincs az a fogó rajta mint a másikon.

Cumisüvegből azért választottuk azt mert a mellszívó is az , meg vannak kis aventes poharak is és minden mindennel kompatibilis. (remélem érthető voltam)

2012. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

sterilizálóból nagyon jó egy noname márka is

cumisüvegből a MAM_ra esküszöm én is!

Cumiból csak a MAM_ot fogadta el a fiam(pedig kipróbáltunk vagy 5 féle márkát)

Mellszívóból volt Avent kézim és Medela elektromodom mindkettővel megvoltam elégedve

BabyBruinos cumisüvegünk is van,bár hozzá kell tenni hogy az én fiam már 20 hós neki már tök mindegy miből issza a tápszert de az elején hogy ne nyeljen sok levegőt a baba a MAM-os a legjobb!

Remélem tudtam segíteni!

Boldog terhességet,könnyű szülést és jó egészséget kívánok!

2012. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom, nemcsak nekünk jött be a MAM :)
2012. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket, nagyon hasznosak! remélem sikerül jó döntést hoznunk! :) Továbbra is várom a véleményeket!
2012. jan. 18. 21:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Cumiból csakis NUK

Sterilizálóm nincs

Mellszívóból az Avent semmit nem ér, alig szív. A legjobb és egyik legolcsóbb az Amnings pump

Cumisüveg Mam vagy Tommee tippee

2012. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!