Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy "büdös" kérdés?

Egy "büdös" kérdés?

Figyelt kérdés
Lányom 3 hónapos, anyatejes. Kb.1 hónapos kora óta irtózatosan nagyokat és főleg büdiket pukizik. Azóta, hogy nem kakis minden pelus, hanem csak 2-3 naponta kakil. Nem tudom normális-e hogy ennyire büdi a pukija. Úgy vettem észre,hogy független az én evészetemtől, mert mindig ilyen neki. Már a szoptatós teát is abba hagytam. Sokat is pukizik, és a pocakja is gyakran fáj, pedig nemrég töltötte már a 3. hónapot és még mindig elég sokat sír a hasa miatt.
2012. jan. 17. 23:29
 1/6 A kérdező kommentje:

A nagyobb testvérénél nem volt ilyen probléma, mondjuk ő sokszor napjában többször is kakil.

Lehet hogy ilyen fajta csak?

2012. jan. 17. 23:50
 2/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam ugyan már lassan 6 hónapos, de ez a helyzet nála is. Amíg naponta többször is kakilt, nem volt ilyen gond. Pár hete kezdett el több naponta kakilni, hát mit ne mondjak... azóta olyan nagyokat és büdöseket pukizik, hogy néha a szemem is könnybe lábad a szagától :-) Lassan elkezdjük a hozzátáplálást, remélem ez változni fog.
2012. jan. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel tovább marad a tej a beleiben, ezért több gáz is termelődik, és ezért büdösebb is, és ezért pukizik többet, sőt a hasfájás oka is lehet 2-3. napon már. Ne aggódj, még sokat fog változni a széklete a hónapok folyamán, főleg ha majd elkezditek a hozzátáplálást.
2012. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Majd ha húst is eszik, na akkor fogsz csak meglepődni...:D
2012. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is nem régóta van, hogy nem mindennap van széklete (ő már 2 éves lesz) és neki is büdibb a pukija azóta. Talán tovább emésztődnek a cuccok és azért szagosabb is. Esetleg Normaflort nem lehet neki adni? Vagy valami ilyet?
2012. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi hat hetes kora óta max naponta egyszer kakilunk, de akkor tetemes mennyiséget. Azóta az ő pukija is büdös, meg a kakija is, de még mennyire. Volt hogy kaki az egyik szobában, peluscsere a másikban és miután visszamentünk a szobába azt hittem újra bekakilt, mert még mindig lehetett érezni.
2012. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!