Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Egyedül szoktátok...

Anyukák! Egyedül szoktátok vinni a babátokat autóval?

Figyelt kérdés
Még nem szültem ,de előre félek, ha egyedül kéne vinnem a kicsit kocsival dokihoz vagy bárhova. Annyi idióta van az utakon. Ti nem aggódtok ez miatt?Nem tudom , hogy mernék-e elindulni vele a férjem nélkül...
2009. máj. 26. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én szinte mindenhová kocsival megyek.Igaz,én Pest környékén lakom és a munkám során egész nap vezettem amikor még dolgoztam.(napi 100-150 km-t)és több mint 10 éve van jogsim.Óvatosabban vezetek,ha velem van a gyerkőc(7 hónapos),de nem félek.Ha félsz,akor inkább rövidebb útra menj először .Nem tudom, mennyi rutinod van?
2009. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
En szinten egyedul jarok a babammal.Megyunk vasarolni,dokinenihez stb...Semmi gond nincs,bekapcsolom a radiot,es mindig beszelek hozza.Elmondom hova megyunk,es mit fogunk csinalni.
2009. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs légzsák a kocsinkba,úgyhogy én az anyósülésre szoktam bekötni a babám.Most 8 hónapos.Nem is tudnám hátra bekötni,mert ha csak a hangomat hallja és nem lát akkor végigüvölti az utat.És sztem nem is jó ha egyedül van hátul ameddig háttal utazik mert bármi történhet vele hátul(pl:félrenyel,stb)és lehet hogy észre sem vesszük.
2009. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia.Én is vittem már sokszor a kisfiamat egyedül,de ő nagyon szeret autózni,szinte mindig elalszik,vagy ha nem akkor nézelődik.Már rendes gyerekülésben ül,jó magasan és középre van bekötve,nagyon szereti mert jól kilát:D Amíg hordozóban utazott,háttal addig is csendben elnézelődött aztán bealudt:)

9hós manó anyuja

2009. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 3 hónapos, már 1 hónaposan mentem vele egyedül autóval a 130 km-re lakó nagymamához. Ráadásul reggel mentünk, este jöttünk. Mire a várostáblához értünk, már aludt, ha nincs nagy forgalom akkor ez nekünk kb. másfél óra. Eddig nem volt semmi gondunk. Én is félek nagyon, hogy én hiába vezetek 21 éve, odafigyelek mindenre, de elég sok bunkó van az utakon.
2009. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!