Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Egyedül szoktátok...

Anyukák! Egyedül szoktátok vinni a babátokat autóval?

Figyelt kérdés
Még nem szültem ,de előre félek, ha egyedül kéne vinnem a kicsit kocsival dokihoz vagy bárhova. Annyi idióta van az utakon. Ti nem aggódtok ez miatt?Nem tudom , hogy mernék-e elindulni vele a férjem nélkül...
2009. máj. 26. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy viszem.Már külföldet is megjártuk.....
2009. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A körzeti gyerekorvos általában nincs túl messze... gyalogosan nem tudod megoldani? Amúgy én sem vinném szívesen egyedül, de itt negyedóra gyaloglás és a dokinál vagyunk. Ha messzi lesz és hideg lesz, hát akkor előbb utóbb muszáj lesz egyedül vinned. (Mondjuk nálunk a párom használja munkába járásra is az autót, így azt csak akkor használhatnám, ha ő itthon van, ha meg itthon van, akkor akár már ketten is mehetnénk :)
2009. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte a kezdetektől fogva egyedül voltam a babával. Apuci mindig dolgozott, egyedül kellett minden hova eljutnom. A lényeg talán annyi, hogy Te ne aggódj és ha már vezetsz ne a babát lesd. Ha sírna majd a kocsiban és ez zavar , akkor állj meg és nézd meg mi a baj, de ne forgolássz , amúgy is háttal van a kezdetekben, nem is láthatod mi a baja. Nálam müködik. Most egy éves a fiam.

27 éves anyuka

2009. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs autóm, így én egyedül még nem vittem kocsival (nem is tudok vezetni), de anyukám már többször is vitte egyedül a saját autójával. Azt mondta, sosem volt semmi gond. És több olyan anyukát is ismerek, akik gyakran viszik egyedül autóval a babájukat. Nyilván nem vihetnek magukkal mégegy embert mindig, aki figyel a gyerekre is, szerintem megszokják a babák a dolgot. Mondjuk ha végre meglesz a jogsim, szerintem én még jó darabig nem fogok gyerekkel vezetni, nem bízom magamban annyira, de ha meglesz a kellő tapasztalatom, majd akkor nyilván viszem egyedül is, csak jó lenne már egy autó :)
2009. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szültem még és én is szintúgy félek,pedig van jogsim is,de az utakon én tuti összecsinálnám magam egy babával,ezért inkább tömegközlekedés.Esély nincs rá,hogy én egyedül útnak indulok egy babával autóval.
2009. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is viszem egyedül, mert van hogy dolgozik az apa, de nem volt eddig gond. És tényleg nem szabad hátraforgolódni. Amúgy meg hogy sok idióta van az úton, ez tény. Viszont az idióta képes és felmegy a járdára is, szóval gyalogosan se lehet tutira biztonságban az ember. Anyukámat pl biciklivel ütötték el, unokatesómat meg gyalog:( De csak akkor menj kocsival gyerekkel, ha biztos vagy magadban, ha nem inkább ne, mert az lehet, hogy rosszabb.
2009. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. máj. 26. 18:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig egyedül megyek,már külföldre is vittem.Igaz,én már 19 éve vezetek(36 múltam)és már 15 éve külön kocsival járok...de még soha nem féltem(2 gyerekem van,egy kamasz és egy baba).Ráadásul én Bp.en élek,na,itt aztán vannak lököttek.
2009. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagymama vagyok,a lányommal együtt szoktam vinni a picit,s bár alapból elég sportosan vezetek,már több mint 30 éve,ha a kicsi is ott van,nagyon óvatos vagyok,a lányom nem tudta elképzelni,miért megyünk ilyen lassan:))De lassan megszokom,hogy ő is itt van,ennek ellenére ilyenkor 10szeresen vigyázok,mint egyedül.
2009. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mi is Pesten lakunk, éppen ezért tartok a dologtól:)

már volt pár balesetünk mert a kedves kollegának a stop tábla nem jelentett semmit, szerencsére semmi bajunk nem történt.Dehát ha muszáj akkor kénytelen leszek vele egyedül kocsikázni...:)

2009. máj. 26. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!