Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ennyire nyűgös ma a...

Másnak is ennyire nyűgös ma a babája? Egész nap elviselhetetlenül ordít, nyöszörög, nyavicskól. Semmi sem jó neki.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kitartóan feszegeti ma a határokat... pedig kivételesen aludt is délután, de mégis. Ezek szerint lehet, hogy nyafka nap van. :) (másfél éves)
2009. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ma is, és tegnap is. Remélem csak a közelgő hidegfront miatt. Én is csinálhatok bármit, csak ordít. De most szerencsére alszik már 2 órája, szegényke nagyon kifáradt és leizzadt a sok üvöltéstől.
2009. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az esti elalvással vannak gondok, mióta meleg van. Holnap kis lehűlés várható, lehet, h ezt érzi.
2009. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Enyém is nyűgös, de én is az vagyok, ráadásul hajnali 3 óta majdnem szétszakad a fejem, annyira fáj.

2009. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is akkor van nyugi ha alszik, amúgy nyüszög, bizti a melegtől és a közelgő fronttól van.

Mi is nehezen viseljük, szerintem ők így fejezik ki.

2009. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem nyügi pedig jön a hidegfront, amikor aztán tényleg elviselhetettlen szokott lenni.
2009. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt én lánykám tegnapelőtt és tegnap volt nehéz eset, ma meglepően jó kislány.
2009. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!