Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front volt ma, vagy csak az...

Front volt ma, vagy csak az én kicsikém volt egész nap ilyen nyügi? Írjatok ha nektek is ilyen nyűgös napotok volt!

Figyelt kérdés
Kezdődött azzal, hogy a szokásos 8 órai ébredés helyett 6 kor csacsogott kifelé a szobájából, hogy ugyan már ő kialudta magát ébresztő van nekem is! Gondoltam na jó ezzel még semmi baj, megesik az ilyen :)! Evett, és visszafeküdtünk az én ágyamba.... kb. 8-ig "beszélgetett" nekem én meg kómásan ühümztem neki :) Nemtom hány óra lehetett mikor vissza aludt de 9kor hajhúzásra keltem :) Na mondom akkor indul a nap....! Innentől egész nap egyszer aludt a kis 6 hónaposka, mondanom gondolom nem kell hogy közben kb. 20x estünk neki az altatásnak... :( Az evés is valami rémálom volt ma :( Szóval nyugtassatok meg hogy nem nekem volt csak ilyen a kicsikém ma :(
2012. jan. 15. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is érzékeny a frontokra, de ma nem volt különösebben nyügös. De bizony voltak olyan napok, hogy legszívesebben kiszaladtam volna a világból. Ismerős ez az altatásos meg nem evős történet, ilyenkor ő is ezt játsza. Sajnos csak az marad, hogy túléljük ezeket a napokat, és megvárjuk míg visszatérnek a kicsikéink :)
2012. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 3 éves fiam 1 orával tovább aludt. Rajta nem vettem észre ezen kivul semmi különöset. A 28 hetes pocaklakom viszon alig ficánkolt, néha még aggodtam is miatta. Én is fáradtabb, álmosbb voltam.
2012. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én 1 évesem ma már kevésbé volt nyűgös, nálunk az előző 2-3 nap volt borzalmas.

Nem jön esetleg a foga a picidnek?

2012. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hónapos múlt.. Katasztrófális napunk volt. Az evéssel nem volt gondunk, de aludni ő sem volt hajlandó. Mi is próbáltuk csomószor, de még ha el is aludt, max. 20 percre. Délután volt hajlandó a szokásos 2 óra helyett egyet aludni. Viszont este olyan hisztit levágott, hogy képtelenség volt lenyugtatni. Meg sem tudtam fürdetni rendesen, gyors felöltöztettem, evett, és 7kor már ki is dőlt, azóta alszik!
2012. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De bizony, jönnek azok a fránya fogak! Csütörtöki tanácsadáson kérdeztem doki nénit mit lát? Azt mondta eléggé meg van duzzadva az ínje de ebből még nem lesz fog :( Küszködünk vagy 2 hónapja! Ezért nem is erre gondoltam mert pl. tegnap arany virágszál volt :)
2012. jan. 15. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet a foga miatt. Az enyém úgy csinálta, hogy hol nyűgös volt miatta, hol nem. Egyik nap nő egy picit az a fogacska, másik nap meg nyugton van.

Dentinox?

2012. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van van! De rögtön benyalja és már le is nyeli....! Nekem valahogy nem jött be! Meg idegesít a lidocain tartalma miatt! Mikor látom hogy tényleg egyértelműen a foga akkor adok neki egy kis panadolt! Eddig mintha az lenne a jó neki! Köszönöm a tanácsokat :) Aranyos vagy :)
2012. jan. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!