Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óránként etetitek egyéves...

Hány óránként etetitek egyéves gyereketek? És hány óránként kínáljátok meg innivalóval?

Figyelt kérdés
Jah és ebben a melegben mit adtok neki inni?
2009. máj. 26. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1. 14:40es vagyok. inni olyan 3-4 decit iszik 1 nap, teát v vizet. kínálgatom, de már magától is elveszi a poharat ha szomjas. kiflit sem magában eszi, hanem sonkával, zöldséggel pl. csak el kellett mennem a géptől az előbb:))
2009. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
babatej elméletileg a 12 hó után adott tápszer. sok cég nem is nevezi így. a milupa pl. junior italnak hívja. a vitamin még több benne, és sokkal, de sokkal finomabb:)))))
2009. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Írhattok még szívesen veszem.
2009. máj. 26. 21:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 1 éves a kislányom 7 körül iszik tápit, fél 9-9 között eszik tejpépet. 1/2 11-kor gyümi, 13 ebéd fözik, 4-körül joghurt vagy túrós valami, 19.30-kor tejpép és 20-kor iszik még tápot. napközben van h elrágcsál 1-1 baba kekszet vagy babapiskótát. természetesen ha mi ebédelünk ő tátogatja a kis száját és eszik velünk is egy pár falatot. A reggelinél van h vajas kenyeret adok neki sonkával vagy sajttal.

további boldog babázást mindenkinek

2009. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok kb. 6-8 dl bio gyümi teát iszik vagy gyümi lét, vizért nincs oda, de én mentes ásványvizemből szivesen kortyolgat. Jelzi mikor szomjas.
2009. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!