Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óránként etetitek egyéves...

Hány óránként etetitek egyéves gyereketek? És hány óránként kínáljátok meg innivalóval?

Figyelt kérdés
Jah és ebben a melegben mit adtok neki inni?
2009. máj. 26. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Reggel 8kor táp, fél10kor gyümi és ha kér kifli, 12kor leves, 15kor főzi, 18kor joghurt és vmi péksüti, 20kor táp. Az evések között kap vizet, teát, gyümilevt, amit kér, ilyen melegben mind a 3-al végigkinálom amig nem iszik vmelyikből.
2009. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Reggel táp, délelőtt gyümi vagy joghurt, ebédre főzelék, du. gyümi vagy joghurt, este főzelék, lefekvéskor táp. Kb. 3, 3 és fél óránként. Inni bio gyermekteát iszik (gyümölcsteát).
2009. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
reggel, este babatej, de. gyümi, délben vmi főtt kaja, du. kifli
2009. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

14 hónapos a fiam, így eszik:

7-kor kakaó, 10-kor valami gyümölcs, 12-kor ebéd (amit én is eszem, főzelék, husi, vagy hasonlók), 17-kor egy joghurt, vagy egy sajtkrémes kifli, 20-kor tej.

Azt, hogy mikor iszik, hát én nem nézem órára, hogy hoppsz, most kéne innia, jelzi amikor szomjas, de úgy kb. napi 1 litert simán megiszik a tejen és kakaón kívül. Teát szokott inni, vagy limonádét, gyümölcslevet, este már csak vizet.

2009. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Néhány nap múlva lesz egy éves a kisfiam. Ébredés után 1 órával tápi, utána elrágcsál egy kis biobulátát, iszik rá teát. Délben főzelék, utána tea vagy gyümölcslé. 4 óra körül uzsonnára bioműzli gyümölccsel/túró gyümölccsel/joghurt gyümölccsel, majd fél 8-kor tápszer. Úgy egy hónapja volt még egy étkezés (akkor 11-kor is evett főzeléket és délután 3-kor is, utána pedig 6-kor evett uzsit, de az egyik főzelék elmaradt, mert már nincs akkora étvágya - talán a meleg miatt). Ja, és a melegben én is többet kínálom folyadékkal, sétára például csak úgy indulunk, ha van nálunk egy nagy cumisüveg tea. Vizet nem hajlandó inni.
2009. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ugyan ugy etetem mint az első,de inni vizet kap.

Gyakran és sokat iszik 6-8 dl.

Más innivalót viszont nem tudok elvenni tölle,2 dl-es a pohár és képes meginni egyhuzásra.

2009. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon hasznos voltak a válaszok köszike.Még küldjetek választ sokan.Másoktól sokat tanulhat az ember.
2009. máj. 26. 14:42
 8/15 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a babatej, és atápszer az miben különbözik?Esetleg ugyanaz?Mert én mindig csak tápszert adok a gyermekemnek.
2009. máj. 26. 15:01
 9/15 A kérdező kommentje:
Már úgy értve mindig tápszert, hogy babatejet nem csak tápszert meg másféle ételeket.
2009. máj. 26. 15:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a beszólongatós, beírogatós fajta, de azért ami sok, az sok. Annak (vagy azoknak) üzenem, aki (vagy akik) szerint a válaszom nem hasznos, hogy akkor vállalja fel ő is a véleményét, és írja már ki, hogy miért nem ért a válaszommal egyet, és szerinte mi a "tuti"! Legyünk már intelligensek! Én is azért vagyok itt, hogy tanuljak, nem csak a kérdező, akitől ezúton is elnézést kérek az off-olás miatt! Ja, 14:40-es voltam.
2009. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!