Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mikor tornáztatok...

Anyukák! Mikor tornáztatok hasra, (hány hós volt a babátok) hogy kisebb legyen a poci?

Figyelt kérdés

Nekem 3 hós a babám! Nem nagyon akkarodzik vissza- húzodni a hasam, ezért felüléseket csinálok, de félek hogy mi van ha nem szabadna,mert a méhemet megerőltetem és soha se fog úgy visszahúzodni! Javaslatok?

Nem fogyozók! :D


2009. máj. 26. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom hós volt amikor elkezdtem a felüléseket, a nőgyógyászom is jóváhagyta. Időnként emelni kell a gyakorlatok számát, és lassan de biztosan visszahúzódik a hasad. Sok sikert. Üdv.
2009. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia

én szülés után 2-3 héttel.persze először csak 10 et.amikor véreztem,akkor pár napot kihagytam-de 3 hónap után ez már nem lehet nálad baj.csináld bátran,ha jól esik-és ha van módod,baba-mama tornát nézz a környéken.

2009. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
császáros voltam, a 6. hét után próbáltam, de fájt. A 7. héten már jól ment.
2009. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! íazóta milyen a pocitok? lement a felesleg?
2009. máj. 26. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Már hét hónapos a kislányom, de még van mit letornázni innen-onnan. Mos heti háromszor futok, csak akkor van itthon a férjecském, így el tudok szabadulni a babám mellől. Olyan jó lenne már felvenni a régi ruháimat. Semmi az ég világon nem zavar annyira, mint a a plusz 10 kilóm. De mindent megteszek hogy lemenjen. Neked is sok sikert! Üdv.
2009. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. még egy pici van, összesen még 4 kilótól kell megszabadulnom, nagyja a pocakomon...
2009. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rajtam sok van egy 10-et legalább ledobnák!sok sikert nektek is
2009. máj. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!