Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegbe is kell zokni a...

Ilyen melegbe is kell zokni a 3hós babákra?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lábrészes tipegő jobb lenne.
2009. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ma levittem, azt hittem megfővünk, pedig 10 óra volt. Séta közben levettem a lábáról a zoknit, nagyon élvezte - jó meleg volt a tappancsa - átaludta a sétát.

Itthon a reluxa miatt hűvösebb van, itt adok rá nadrágot is.

2009. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam adni. A védőnő szerint adhatok rá.
2009. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell, hiszen nem járkál, nem fázik fel :) Csak felfrissül zokni nélkül ebben a nagy melegben.
2009. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha napos részen van, akkor nyugodtan viheted zokni nélkül, belefőne szegény. igazából neki sem jó, ha melege van, nagyjából annyi ruhát adj rá, mint amiben te jól érzed magadat! viszont mivel /nálunk legalábbis/ fúj ma a szél, kis sapit azért adj rá, valami nagyo nvékonyat, mert a füle még elég érzékeny ebben a korban.
2009. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen kánikula van,ki se lehet menni szinte csak reggel meg késő délután.Köszi a válaszokat
2009. máj. 25. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémen sincs zokni se sétánál, se itthon. ha 22 fok alá megy a hőmérő a lakásban, (vagy kint hidegebb lesz) akkor kap zoknit, amúgy meg nagyon jól elvan így, mindig nézem a lábát, és meleg :)
2009. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!