Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud elaludni 18 hós...

Miért nem tud elaludni 18 hós kislányom? Harcol az álommanókkal, másnál is van ez így?

Figyelt kérdés

Nap közben egyszer alszik, és ugye este. Mindkét alvás majdnem egy óráig tart, és mintha küzdene ellene. Pár másodpercre becsukja, pihenteti a szemét, majd nézelődik, látom, hogy ragad a szeme, de azért is nyitja folyton. Már a hajam tépem! Énekelek halkan, simizem a buksiját, mesélek, csendben vagyok, már mindent kipróbáltam, de semmi. Nem csak most, a telihold miatt van, erre is gondoltam, régebben kezdődött.

Aki küzdött ilyennel, hogyan győzte le?


2012. jan. 10. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy hányszor nyitja ki a szemét miután kijöttem :) nem próbáltad még, hogy kijössz és hagyod elaludni? lehet te zavarod el az álommanókat akaratlanul is
2012. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, próbáltam. Amint észrevette, hogy nem vagyok bent, felállt, fogta a takaróját, és kislattyogott utánam:(
2012. jan. 10. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nemrég kezdődött ez, 17 hónapos a kisfiam. Egyszerűen nem akar aludni, ha azt mondom neki, aludjon szépen, hisztizni kezd, régen nem csinált ilyet... Előtte gyakran ott lehetett hagyni, magától szépen egy szó nélkül elaludt, de most ha kimegyek, kiabál, sír utánam. Ha meg vele vagyok, az istennek sem akar lefeküdni, elaludni. És sokkal hamarabb fel is ébred reggel, mint pár héttel ezelőttig. Én is kíváncsi lennék, mit lehetne tenni, kezdek megőrülni. Lehet, hogy ez az időszak is elmúlik hamarosan?
2012. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, ezek szerint másnál is van ilyen. Bízom benne, ezen is átküzdjük magunkat, mint annyi mindenen eddig, ha senkinek nem lesz ötlete:)
2012. jan. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!