Az én kisfiam is Botond és ha lesz huga akkor Juliannának fogják hívni
2012. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
15/20 anonim válasza:
Milla vagy Kamilla.
2012. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
16/20 anonim válasza:
Feltétlen magyar nevet választanék Botond testvérnévnek.
Vagy legalább a hangzás stimmeljen, a Bianka nagyon nem olyan, a Milla sem. Ellenben az Orsolya, Sára, Sarolta, Réka, Emese, Bíborka jól hangzik a Botond mellett.
Elég furcsa, amikor emberek sorolják a gyerekeiket és pl.
József és Kevin
Margit és Alexandra
stb.
Szerintem.
2012. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
17/20 anonim válasza:
Blanka
2012. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
18/20 anonim válasza:
Gyermekeim: Botond és Blanka :)
Váááá, de jóóó :)
2012. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
19/20 anonim válasza:
Ottilia/Otília/Otillia
2012. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
20/20 anonim válasza:
Boglárka, Csenge, Réka, Zsófia stílusban ezek passzolnak, de a Boglárka a legjobban :-)
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Adataid védelme fontos számunkra!
Mint a weboldalak többsége az interneten, honlapunk működéséhez és célzott hirdetések megjelenítéséhez mi és hirdetési partnereink is cookie-kat tárolunk az általad használt eszközön. Ahhoz, hogy ezt megtehessük, a hozzájárulásod szükséges. Erről az adatvédelmi tájékoztatónkban részletes információkhoz juthatsz, illetve bizonyos cookie-k használatával kapcsolatban további lehetőségeid vannak.