Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom lassan 19 hónapos,...

Kislányom lassan 19 hónapos, most várjuk a kishúgát, aki áprilisban fog megérkezni. Békásmegyeren lakunk a hegy felőli oldalon. Van a környéken hasonló korú kislány vagy kisfiú, aki szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés

Szívesen vinném játszóházba vagy babás programokra, de nem igazán tudom milyen lehetőségek vannak. Most találtam két helyet, egyik a Tesconál a Bécsi úton a másik az Omszki tónál van. Járt már ezekben valaki? Milyen? Tapasztalatok?

Ti hova szoktatok menni?

Még nem igazán ismerünk itt senkit, akivel játszani tudna, ezért szeretném megismertetni kislányomat hasonló korú babákkal.


2012. jan. 7. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

mi az omszkihoz szoktunk menni. 2 év alatt ingyenes, szülőknek 400.-/ óra.

fiam imádja (25hónapos), 10 hónapos kora óta járunk oda. illetve most fejezzük be mert már drága neki :(


menj fel a békásmegyeri közösségi ház honlapjára! kedden és csütörtökön van babás program, 1 órás, 1000.- körül van az ára, csiribiri meg talán valami mondókázós?


aztán a viziorgona bölcsiben (csobánkatér mögött) van a játszóbölcsi, azt nagyon tudom ajánlani, oda 1 évig jártunk :) 1000.-/nap, f10re mentünk és délben jöttünk el ebéd után.

4-5 anyuka babával szokott lenni átlagosan :)


van még a csillagvárban is játszóház, azt nem ismerem, az inkább nagyobb gyerekeknek való, talán mostanában elnézünk majd arra is :)

2012. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!