Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tehéntejet dobozosat...

Ha tehéntejet dobozosat kapott a gyermeketek mikortól nem forraltátok, mennyi idős koruktól?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem forraltam, de olyan másfél évesen kezdte csak a nagyüzemi kakaózást.
2012. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dobozos tejet soha nem forraltam,mert az pasztőrözött. Pedig már 4-5 hónaposan itták.
2012. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is úgy vagyok vele hogy pasztőrözött akkor meg minek??csak gondoltam biztosra megyek és megkérdezem...köszi szépen a válaszokat:))Jaj és még annyit hogy melyik a jobb az 1,5-ös vagy a 2,8-as???
2012. jan. 7. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
2,8 (nálunk sokáig 3,5) a könyvem szerint minál zsírosabb annál jobb, nekik még rengeteg energia kell, és hasznosabb a tejzsír mint a csoki :) Meg a vitamok benne, stb....
2012. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem forraltam soha, mert nem kell. 1 éves kora után pár héttel kapott először amúgy. 2,8-asat szoktunk venni.
2012. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11:04-es! Na végre valaki! Mindenki úgy fél ettől a tej adástól... Mi is adjuk a lányunknak kb 6 hós kora óta, semmi baja sincs. Sőt, maci kávét is szoktam bele rakni! :D De azért felfőzöm, hogy a kakaó vagy a macikávé jól elolvadjon benne. Mikor milyen tej van itthon, olyat kap. Most 3,5 -ös.
2012. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha a gyermekeim kis tápos gyerkőcök lennének,azt akarom hogy legyenek olyan szívósak mint az anyjuk meg mint az apjuk:DDDD
2012. jan. 7. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem forraltam neki soha,mert a doki szerint is felesleges..

Ő 11 hónapos korától ajánlotta,hogy ihat,de ha jól emlékszem,akkor kb 13 hónapos lehetett,mikor adtam neki.

ja..és a 2.8-asat ajánlotta.-Mi is azt szeretjük.. :)

2012. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!