Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeketek mennyi idős...

Gyermeketek mennyi idős koráig aludt kiságyban? Mikortól váltottatok gyerekheverőre?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a fiokam 2 eves koraig aztan valtottunk.
2011. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 13 hósan kapott junior ágyat és abban alszik
2011. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel evesen feladtuk. Folyton keresztben aludt, bevagta a labat, a fejet, felkelt, nem volt helye. Utana jarokaba kerult, vastag szivaccsal, neki az lett az agya, ott van helye es biztonsagban van. 25 honapos, meg mindig ott alszik. Sosem jatszott benne csak aludt. Gondolom olyan fel ev mulva azert elgondolkodunk az agyon.
2011. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom másfél évesen, a fiam 15 hónaposan, mert addigra megtanult kimászni a kiságyból.
2011. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam imádta a kiságyat, 2,5 éves koráig aludt benne, de a rácsot (kettőt) már kb. 20 hónapos korában kivettük, hogy szabadon tudjon közlekedni.
2011. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!