Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam talpán börkeményedés...

Kisfiam talpán börkeményedés van, már kb 2 honapja. Mi lehet, mért nem mulik?

Figyelt kérdés
voltunk már vele gyerekorvosnál,ö azt mondta,gomba,kapott krémet,de semmi hatás,rá 2 hetire voltunk bördokinál,ugyanezt mondta kapott másik krémet,de szintén semmi hatás,azota 3 hét letelt,most szabiznak jövöhéten viszem vissza.de normális ez a börkeményedés?nagyon csunya neki,és hihetetlenh az orvos se tud mit csinálni.mit csináljak vele?2 éves kisfiu
2012. jan. 4. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a tartásával van a baj? Nem tudom hol van a bőrkeményedés, de úgy emlékszem, hogy tartáshibánál előfordulhat bőrkeményedés.

Én védőnő hallgató vagyok, de a bátyám gyógytornász. Ha gondolod este rákérdezek a dologra.

2012. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos van úgy, hogy az ember 8-10 orvost felkeres mielőtt végre valamelyik tud segíteni.

Minden esetre az új dokinak, mond el bátran, hogy előtte már mit kapott és nem használt.


Amúgy ha tényleg gomba akkor egy dolog a krém, de a kiváltó okot is meg kell szüntetni. Pl cipőjét lecserélni (összest), kád fertőtlenítése, stb. Az új cipő szellőzőn.

Nálunk, amikor ez első jele kijött a gombának a gyereken, átfertőtlenítettem a kádat aztán el is múlt.

2012. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pntosan a nagylábbujtol,egészen a sarkán is.nagylábbujj alatt,az iven nincs.lehet felkeresek másik börgyogyászt,vagy milyen orvoshoz kéne fordulni?
2012. jan. 4. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam a bátyámnak, hamarosan vissza ír.
2012. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem, lehet tartáshibától bőrkeményedés. Ortopéd szakorvost kellene megkérdezni, de oda beutaló kell a háziorvostól.
2012. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!