Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha 2 hetes kisfiam...

Az baj ha 2 hetes kisfiam minden pelenkázásnál (kb 3orankent) be van kakilva egy kicsit és elég híg is?

Figyelt kérdés
Azért furcsa, mert a másik fiamnak babakorában csak 4-5naponta volt széklete és mindkettőt ugyanúgy szoptattam, szoptatom. Az anyatej összetevője lehet más? Vagy ez normális dolog?
2012. jan. 4. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

teljesen normális - a fiamnak minden szopizás után tele a pelus híg sárgás babakakival

amíg nem bűzös, szokatlan, habos, vizes, nyálkás, addig sima székletről van szó, nem hasmenésről

2012. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az is teljesen normális, ha egy pici, anyatejes baba naponta többször kakil (akár hígabbat is) és az is, ha csak pár naponta.

Ha mindeközben szépen eszik, és nem nyűgös, akkor nincs baj. Lányomnak is sokszor volt egy nap kaki, mikor még ilyen kicsike volt.

Mások a babák, szerintem ne is hasonlítsd őket össze, hiába testvérek, mert még így is annyi eltérést képesek "produkálni", hogy csak na. :)

2012. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknákl a napi 5 és az 5 naponként 1 kaka is normális, ne izgulj. Az én fiam is mindig kakált, eleinte éjjel is tisztába kellett tenni, különben reggel nyakig szaros volt.
2012. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém minden szopizás közben betrottyantott. Az azt jelenti, hogy 6x egy nap.
2012. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. :)

Az enyém is ezt csinálta. Most 1 éves és mindig napi 2-3 adag van.

2012. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!