Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébiételeket, amikre az van...

A bébiételeket, amikre az van írva, hogy négy hónapos kortól, azt a betöltött 3. hónaptól, vagy a betöltött 4. hónaptól lehet adni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A betöltött negyedik hónap,az a négy hónapos...

Gondolj csak bele: a betöltött 18. életév előtt nem mehetsz el szavazni,mégis a 18.ban jársz.Akkor logikusan mi számít 18 éesnek?

2008. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Értem, hogy mi zavart meg. A betöltött negyedik hónap a négy hónapos gyerek. De sokszor tényleg úgy melegetik a három hónapos babát, hogy "negyedik hónapos baba", pl. sok csecsemőápolási könyvben, ami szerintem elég bosszantó. De a négy hónapos gyerek azt jelenti, hogy négy hónapja született. Igaz, én már három hónapos fiamnak adtam gyümölcspépeket, mert nagyon éhes volt állandóan.
2008. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól vannak a bébipapik,de nyugodtan adhatsz már majdnem 4 hónapos babának is belőle kóstolónak.
2008. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg 6 hónapos kortól érdemes adni minden babának csak, akár anyatejes, akár tápszeres. Ez előtt a táplálék nagy részét nem bírja megemészteni.
2008. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!