Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám még mindig...

5 hónapos babám még mindig 2-3óránként kel éjszaka. Hogyan szoktathatnám le, kíméletesen?

Figyelt kérdés
Akit ismerek már mindenkinek sokkal hosszabban alszik. Már Ő is aludt 5-6órát, egyhuzamban. Aztán jött egy fogzás időszak,de azóta nem állt vissza a hosszabb alvásra:( Pedig azzal már nem küzdünk jó ideje,szóval nem amiatt van,és tuti nem éhes. A szilveszteri éjféli petárdázást végig durmolta,majd amint letelt a 3óra felébredt.Sírni semmiképp nem akarom hagyni.
2012. jan. 3. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, náluk az segített, vacsira tejpépet kap fürdés előtt, fürdés után pedig cicizik és már alszik is. Ezt a gyerekorvos ajánlotta, azt mondta valószínűleg nem elég laktató már a tejem neki. Előtte én is próbálkoztam mikor éjjel ébredt, hogy csak cumit adok vagy vizet, de ez nem volt elég:-(
2012. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsokat!

A vízzel többször is próbálkoztunk,ordítás lett belőle:(

Apa tápszerrel,abban benne van:),de ugyanúgy ébred.

Melyik tejpép vált be Nálatok? Jobb,ha tejpépet adok,mint pl. főzeléket(már elkezdtük a hozzátáplálást,de eddig csak délben kapott.)

2012. jan. 26. 09:49
 13/15 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Vaníliás tejberizspépet kap, néha gyümölccsel keverem, de ha esetleg nem jön be neki a vaníliás, akkor próbáld ki a simát.
2012. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a főzelék kevés volt vacsira:-( ebédre azt kap.
2012. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia! Milumil, vagy Milupa tejpépet adok neki a korának megfelelőt!
2012. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!