Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany alkalommal es mennyit...

Hany alkalommal es mennyit alszik napkozben 5 honapos babatok? Kinek hogy alszik el?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

háromszor aludt, általában kétszer félórát, és egyszer 1-1,5 órát

reggel fél hét körül kelt, este 9 körül tettem le (éjszaka egyszer fenn volt enni)


akkorra én rászoktattam a cumira, mert már nem bírtam fél óráig ringatni (8 kg volt akkor)

2009. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elmúlt pár napban változott egy kicsit az alvás. Éjjel átalszik vagy egyszer ébred. Úgy este 8tól kb.6ig alszik. Egész nap 3*0,5fél órát aludt, de pár napja 2*1 órát. Általában a hasát simizem vagy, ha nagyon fáradt, akkor ringatom, de ezt ritkán. Most a hintaágyban alszik az udvaron; az ringatta el helyettem.
2009. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában 8-8.15-kor kel (este 9 körül rakjuk le, éjjel nem kel fel, de hajnalban nyugtalan, mozgolódik)

10-10.30 körül alszik el kb. 2-2.5 órát alszik, aztán még kétszer fél órát alszik estig.

Amikor már dörzsöli a szemét, nyűgös, beteszem a kiságyba, sír egy sort, aztán alszik.

De a nagy melegben nem mindig sikerül elaltatni ilyen gyorsan..

Múlt héten volt öt hónapos, 37. hétre született.

2009. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!