Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legártalmatlanabb K...

Melyik a legártalmatlanabb K betűs étel, amivel kezdeni érdemes?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
kukorica
2012. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

karfiol

krumpli

2012. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
aranyos a kérdés, én egyikkel se kezdenék ki: :D :D
2012. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha babáról van szó /ebben a rovatba tetted fel a nem pontosított kérdést/, a krumpli.
2012. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt hittem érthető voltam...

K betűs ételek = puffasztó ételek

Krumpli nem K betűs, mert az burgonya!

10 hós a babám, érzékeny pocijú. Szinte mindent eszik már, de K betűs puffasztó dolgokat még nem adtam neki.

2012. jan. 1. 16:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem értem a kérdést:)

Gondolom a hozzátáplálást már elkezdtétek és szeretnél kipróbálni már egyéb zöldségeket is.

Én karfiolt főztem krumplival először ( persze itt nem a krumpliról, hanem a karfiolról beszélek), aztán jött a kelbimbó, majd a kelkáposzta főzelék kevés fűszerrel.

Ezek nem egymás utáni nap jöttek, hanem néha-néha.

Egyik sem jött be, a lányom az összeset utálta, de valószínű az állaga miatt, mert ha karfiollevest kap, azt jóízűen megeszi és nincs tőle baja, bár jönnek a pukik bőven:)

Rájöttem, hogy sajnos a főzelékeket nem eszi meg.:(

Pl. a frankurti levest is nagyon szereti és abban is kelkáposzta van, karalábé leves is jó egyéb zöldségekkel vegyítve. Nekünk bármelyik K betűs zöldség jöhet, csak híg lében ússzon, ez a lényeg!:)

Szerintem próbáld egyiket a másik után, aztán pár napig figyeld, majd úgy is kialakul, hogy bántja e a pocakját vagy sem.

2012. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok, akkor jól értettem a kérdésedet:)

Hát, ha fájós a pocija, akkor próbálj sok répa, krumpli közé keverni kis K betűs valamit és nézzétek meg mi lesz. Szerintem nem lehet általánosítani, minden babára másképp hat.

2012. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mégis az összes "K" betűs zöldésgféle közül a krumpli a leginkább ajánlható. Akkor is, ha burgonyának nevezed. A lényegen nem változtat.
2012. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lányom se nagyon evett még a K betűsük közül sokat, mert neki is érzékeny a pocija. A karfiolt már ette, azzal nem volt baj. Kukoricát bébiétel formájában már korábban ette, azt is szereti.

De kelkáposztát még nem kapott, lassan megpróbálom azt is. A káposztát épp ma kóstoltattuk vele.

Szintén 10 hónapos baba anyukája

2012. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam kulturáltan választ kapni a kérdésemre. Nem én toltam le bárkit is, hanem rajtam viccel mindenki, ez ne zavarjon. Nem vagyok pesti, ez se zavarjon. Én is krumplinak hívom, ez se zavarjon. De a becsületes neve: burgonya, ami B betűs. Sztem az anyukák körében ismert kifejezés, hogy mik a "K betűs ételek". Mindenki így foglalja össze sztem a puffasztó dolgokat, ez egy közismert kifejezés.

Köszönöm a hasznos válaszokat!

2012. jan. 1. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!