Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom leesett az ágyról!...

Kislányom leesett az ágyról! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy pillanatra nem figyeltem és már meg is volt a baj.Nagyon megijedtem!Pár percig sirt utána már nevetett.És megmozgattam mindenét nem látok sérülést.Amúgy az ágyunk nem magas.Nagyon felelőtlenek érzem magam és kétségbe vagyok esve!Most alszik...Mire figyeljek nála?Rossz anyának érzem magam!!!6,5 hónapos
2009. máj. 21. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
ha zavart,hány,remeg szédül feje fáj akkor baj lehet,de sztem az a biztos ha elviszed kórházba h nézzék meg-pl heim pál ha pesti vagy
2009. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek leesik legalább egyszer az ágyról. Ettől nem vagy rossz anya. Ha nem tapasztalsz semmi változást, nincs baj. De figyeld legalább egy napig.
2009. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is ettől nem vagy rossz anya, ez majdnem mindenkivel előfordul! Ahogy előttem is írták, figyeld, hogy nem hány-e, vagy nem-e feltűnően aluszékony. De ha sírt, az jó jel, ha pedig utána még nevetett is, nem lehet olyan nagy a baj.
2009. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom Neked, hogy mindhárom babám leesett az ágyról kb. 5 hónapos korukban... nem vagyok büszke rá, még sírtam is, szerencsére ők is, és ez jó jel. Semmi bajuk nem lett hála Istennek, franciaágyról estek le a padlószőnyegre, egy pillanat műve volt. Szerintem semmi baja nem lesz a babádnak!
2009. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 napja esett le.Nagyon megijedtem hirtelen.Tenyleg csak egy pillanat volt az egesz.Eloszor sirt,majd mosolygot.Egy ideig figyeltem,semmi rendelleneset nem tapasztaltam.Megnyugodtam.Utana belegondoltam,hogy hanyszor lesz meg ilyen,hiaba fogok ra nagyon vigyazni.
2009. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is leesett. Napokig nagyon rosszul éreztem magam. Senkinek nem beszéltem róla, mert nem magas az ágyunk, kb 25-30 cm és a lábánál fogva elkaptam, szóval nem puffant, de Ő nagyon keservesen sirt. Aztán megütögettem a parkettát, hogy Barbi oda puffant és akkor már nevetett és Ő is ütötte a földet.

Úgy gondoltam, hogy az ilyedtségtől sirhatott, mivel kicsit rémültem rá is kiabáltam, hogy Barbi nem szabad!

Aztán megnéztem a testét, nincs-e valami változás. Semmi kék-zöld fölt nem volt, se hányás, se nyúgösség. Jót aludt, másnap játszott. És azóta sincs semmi baja.

Csak annyit ért el vele, hogy azóta a földön, egy pléden teszem tisztába.

2009. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy nagyon beüthette a fejét, akkor egy koponya röntgen szerintem nem ártana, de ezt neked kell érezni. Nyugi, mindenkivel előfordul! Nem vagy rossz anya!
2009. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!