Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2700 gramm körül született...

2700 gramm körül született babáknak 14 hetesen mennyi a sullyuk?

Figyelt kérdés
Mi 5640 grammosak vagyunk. Az elsö hetekbe hizott heti 35 dekát, mostanság meg alig valamit.
2009. máj. 21. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

szerintem lehet olyan 5 kiló, ilyenkor nőnek a leggyorsabban :)

főleg ha van bőven tej, mai leég nagy tápértékű és jó a bébi étváhgya és emésztése is.

a normál súly átlaga olyan 3-3 és fél kiló, én ennyi idősen kb majdnem 6 kiló voltam, igaz én erős csontos vagyok és egy évesen már 12 kiló voltam pár deka híján.

De nem voltam kövér, csak kis hurkáim voltak, de még normál kategória. Ha nem elég tápláló a tej, vagy nincs elég, akkor a tápok szoktak segíteni, de más anya tejét is szabad innia, minél tovább szopik, anál erősebb lesz az immunrendszere és egészségesebbek a fogai, a csontozata, és elvileg az inteligencia hányadosban is nagy szerepet játszik az anyatejet táplálás, de persze ez nagy részt genetikától függ és persze hogy ak ésöbbiekben mennyire fogllakoznak a kicsivel.

2009. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

ja, hozzá kell tennem, hogy csak 4-5 hónaposk orig tápláltak tejjel, és spoha nem kaptam tápot, vagy bolti bébi ételt, mégis híztam rendesen :)

nem tudom mi az összefüggés, de tapasztalták, hogy kaiket pici korukban gyakran etettek táppal, az később hajlamosabb volt a hízásra, és lányok esetében fejlettebbek voltak korukhoz képest (nagyobb cicik stb)

de persze ez is függ sok egyéb dologtól, nem csak a kiskori táplálástól, persze ezzel kapcsolatban a mai napig vannak kételyeim.

2009. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2730 grammal született, 14 hetesen 5270 gramm volt, csak anyatejes volt. Az, hogy egyre kevesebbet hízik, normális.
2009. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!