Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kicsilányom utál babakoc...

3 hós kicsilányom utál babakocsiban lenni. Muszály "kínoznom" a mindennapos sétával?

Figyelt kérdés
Úgy tudom csak levinni, ha előtte elaltatom, és gyorsan beleteszem a hordozóba amit rá a kocsira és már megyünk is. Viszont ha azelőtt ébred fel hogy hazaérnénk, máris üvölt. Pedig kilát a kocsiból, lát engem is, rázom is a fenekét folyamatosan, mégsem jó neki. Többször előfordult hogy úgy sírt hogy meg kellett állnom egy parkban kivenni megnyugtatni. Mit tegyek?
2009. máj. 21. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

HORDOZÓKENDŐŐŐŐŐ!!!

Ugyanez volt a problémánk, igy vettünk kendőt, nagyon jól érezte magát benne, nagyokat szunyált, én meg végre kiszabadultam. És TE hogy birod a bezártságot? Én majdnem megőrültem kb 3 hét bezártság után...és láss csodát, kb 5-6 hónapos korától megszerette a babakocsit, 17 hónaposan még mindig babakocsival indulunk neki a sétának. Ne add fel, meg fogja szeretni, csak valamiért még nem komálja :-)))

2009. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is a hordozókendőre szavazok,csak azzal óvatosan,először tanuld meg megkötni és a boltban is próbáljátok ki...

Amúgy próbáld még meg azt esetleg,hogy kézben viszed le.Tudom,hogy fárasztó,de egy próbát megér.Csak ahhoz ne szokjon hozzá,mert akkor az életben nem teszed le:D

Lehet kényelmetlen am neki a kocsi,de muszáj hozzászoktatni,mert ez gy sem neki sem neked nem lesz jó...

2009. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szia én ezért cseréltem babakocsit.. nem volt neki elég vízszintes.. ha hordozóba teszed lehet h kényelmetlen neki. tedd be simán,lógass be neki vmi aranyos kis figurát-nekünk a mosolygó napocska jött be
2009. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!