Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kicsilányom utál babakoc...

3 hós kicsilányom utál babakocsiban lenni. Muszály "kínoznom" a mindennapos sétával?

Figyelt kérdés
Úgy tudom csak levinni, ha előtte elaltatom, és gyorsan beleteszem a hordozóba amit rá a kocsira és már megyünk is. Viszont ha azelőtt ébred fel hogy hazaérnénk, máris üvölt. Pedig kilát a kocsiból, lát engem is, rázom is a fenekét folyamatosan, mégsem jó neki. Többször előfordult hogy úgy sírt hogy meg kellett állnom egy parkban kivenni megnyugtatni. Mit tegyek?
2009. máj. 21. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha van erkélyetek oda is kiteheted bár gondolom akkor már te is megtetted volna ezt.

Most biztosan le fognak szavazni de én még sétálni SOHA nem vittem a 3 hós babámat. A teraszra szoktam kitenni kb.2x max 3x egy héten 1-1 órára. Annyit van kint amennyit megyünk valahová és visszük mert nincs kire hagynunk.

Szerintem nem kell ezt annyira erőltetni. Semmi baja nem lesz attól ha nincs kint mindennap. Így csak kínozod szegényt...nem ér annyit az egész!

2009. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Valamiért biztosan kényelmetlen neki a hordozó.

Próbáld meg csak simán babakocsiba tenni nem hordozóba.

Az én nagyobbik fiam is utálta mert szűk és ránézésre is erőltetett és kényelmetlen pózban kell a babáknak feküdni benne.A második babámnak már nem is vettem!

Vagy kenguruba vittem le vagy babakocsiba.Sok babát idegesít ha nem tud a lábával kalimpálni vagy kinyújtani rendesen.

2009. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Ja meg mostanában szinte éjjel-nappal nyitva van az ablak. Úgy is tud levegőzni szerintem.

Előző voltam.

2009. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Találd ki, hogy ez miért van így, mert azért ez nem normális.

Akkor hogy viszel el akárhová a gyereket?


És igen, a friss levegőre minden nap szüksége lenne. Próbáld meg, hogy kimentek valahová, leterítesz egy pokrócot és lerakod egy kicsit.

2009. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Első voltam, bocsi.
2009. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam már hordozó nélkül is, de úgy sem volt jó neki. Igen tudom hogy friss levegőre szüksége van, nyitva is van nálunk az ablak egész nap. Sajnos nincs erkélyünk. Van kengurum, viszont félek hogy nem tesz jót az neki. De ha nem használ semmi megpróbálom abban levinni.
2009. máj. 21. 15:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem vegyél egy hordozókendőt, abban bizton jó neki
2009. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Mondtam, hogy le fognak szavazni...

A friss levegővel is vitatkoznék különben...

Első voltam.

2009. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Na, ez az, hogy a kenguru meg a gerincét terheli ami megint csak nem jó.

Én egyetértek az első válaszolóval, hogy nem hal bele ha nincs séta mindennap. Én sétáltam már ordító gyerekkel, tudom milyen érzés. Ne gyötörd magad. Elég ha csak 2-3 naponta viszed egyébként meg legyetek sokat az ablak közelében.

2009. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3 hónapos babát már viheted kenguruba, ha tartja a kis fejét. Az első hónapokban nálunk is ordítás volt, így a babakocsis verzió csak akkor jött be, ha aludt a drágám. A babakocsi a mai napig nem tartozik a kedvencei közé...
2009. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!