Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam borzalmasan...

8 hónapos kisfiam borzalmasan eszik. Hogyan szoktathatnám szebb evésre?

Figyelt kérdés
Nagyon jó étvágyú, szeret enni, csak játékból köpködi, prüszköli az ételét. Mindegy mi az. Sokfélét eszik már, gyümölcsöket, zöldségeketis, de szopizik is, kb 4-5 alkalommal naponta. Eleinte nagyon szépen evett, de már nem birom ezt az egészet. Az evés végén öltözik ô is, én is, az étel harmada pedig pocsékba megy. Ja és nem akkor kezd köpködni, amikor jóllakott, már a legelején. Abbahagyom, rászólok, akár rákiáltok, folytatjuk, ô meg kezdi elôlrôl.
2009. máj. 21. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj annak, hogy eszik. Az én fiam alig eszik meg valamit én ezért öntöm ki az ételt. Nekik még nehéz elmagyarázni, hogy: -Egyél szépen kisfiam! Talán egyél vele együtt és akkor látja, hogy, hogyan kell normálisan enni. Kitartás, amikor nagyobbak lesznek könnyebb lesz.
2009. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ide irtam én is csak nem akarom mégegyszer leirni bocsi.

2009. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én fiam is csinálta, nem olyan dúrván mint ahogy te írtad, de én is átöltöztem utána:) Aztán rászólogattam mindig mikor csinálta, majd 1 hónap múlva szépen abbamaradt. Mára már előkét se kell ráraknom olyan szépen eszik. 11 hónapos
2009. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!