Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért vettétek az első...

Mennyiért vettétek az első cipőt babátoknak amibe már tud járni is?

Figyelt kérdés
Van valahol olcsó és jó minőségű babacipő!
2009. máj. 21. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Budafokon van kifejezetten gyerekcipő bolt. Ott vettem 2500 Ft-ért. Aztán voltunk az ortopédián ott mondták, hogy ilyenkor még mindegy milyen cipőben jár, majd akkor lesz fontos a minőség, ha már nem lesz a lábujjában az a fogóreflex. Utána olyan kell ami kemény hátul és jó megtartja a lábat:)
2009. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi.

Leírnád v. belinkelnéd ennek a boltnak a címét.

Köszi és mégegyszer bocsi.

2009. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a Sebastianoban vettünk egy 6000 Ft-os cipőt, de nem a legjobb lett. Ezt tegnap tudtam meg az ortopédián:(, képzelheted, hogy örülök neki.

Minden cipőnél a lényeg, hogy puha talpú legyen, de ami a bokáját tartja, az kemény legyen, Elephanten cipőt javasolta a mi ortopéd dokink, amit a diechmann cipőboltban lehet kapni. Lehet, hogy nem jól írtam a bolt neveket, de remélem azért érthető és segíteni tudtam a válaszommal!!

Egy éves kislány anyukája.

2009. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: 1221 Kossuth Lajos utca. A házszámot nem tudom De a buszról a városháza térnél kell leszállni. Előre fele azon az oldalon ahol leszállsz, a plusszal majdnem szemben:)
2009. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!
2009. máj. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!