Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ízesíthetem a brokkolit?

Hogyan ízesíthetem a brokkolit?

Figyelt kérdés
Tegnap főztem brokkolit a babámnak, besűrítettem krumplival, egy kis csirkemell is került bele. A pici evett belőle egy pár kanállal, aztán ennyi. Ebédre mindig megevett úgy 200 g körüli főzeléket, de tegnap csak a töredékét. Kérlek, javasoljatok valamit, amivel ízletesebbé tehetném a kajcsiját. Evett már máskor is brokkolit, de az konzerv kaja volt.
2009. máj. 21. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a csirkével együtt szoktam főzni a brokkolit, mintha húsleves csinálnék, aztán egy nagyon pici sót tettem bele, mikor már elmúlt 8 hónapos, 10 hónaposan fehérbors, nagyon pici vegetta.

Most meg már csak a mi kajánkat eszi a Lánykám, aki most lett egy éves!!

2009. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én babbám almával,meggyel,banánnal szereti. külön-külön és egyben is + rizzsel
2009. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád, de én a brokkolit csirkemájjal, krumplival meg répával adtam a lányomnak.
2009. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

9,5 hós a lányom és eddig nem volt gond a brokkolival, de eddig csak üveges kajában kapta. Köszi a tippeket!

2009. máj. 21. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöldfűszert is próbálhatsz: bazsalikom, zsálya, zeller zöld. Sőt, a kislányom, ha teszek bele egy pici fokhagymát, még jobban szereti. 9,5 hósan nyugodtan ehet azt is.
2009. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a brokkolihoz egy kevéske sajtot vagy főtt tojássárgáját adtam mikor mit és nagyon szerette.
2009. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy pici(kk.)Sós margarint teszek a krumplihoz és a brokkolihoz.Eszi mint kacsa a nokedlit...:-)
2009. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy pici sót tettem bele az ebédhez, és úgy felfalta a 200 grammot, mint a sicc!:) Köszi a tippeket, ki fogom próbálni őket!
2009. máj. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!