Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lenne a babámnak, ha...

Mi baja lenne a babámnak, ha szteroidos krémet használnék?

Figyelt kérdés
Nem azért használnám, mert úgy tartaná kedvem, hanem mert muszáj lenne. Már 8 hónapja nagyon csúnyán ekcémás a kezem és semmi nem használ, ez lenne az egyetlen.
2011. dec. 29. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lenne, nyugi :-)

Az én Kisbabámat már 2-3 hónaposan direktben kellett kennem szteroidos kenőccsel, mert olyan ekcémás.

Ne szenvedj feleslegesen, a Babádnak azzal többet ártasz!

2011. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hát eddig csak téli ekcémám volt, viszont a terhességem végén már megint jelentkezett és azóta nem múlik el, sőt egyre jobban terjed, eddig csak az ujjaim között volt olyan, most pedig 3 ujjam teljesen és a tenyerem fele is olyan. Tele van apró hólyagokkal, és egyre rosszabb, már nem bírom, azért gondoltam, hogy most már ilyen krémet használnék:( a Sudocrémet már használtam és nem segített:((
2011. dec. 29. 13:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Szteroidos krémet kisbabáknak is írnak ki ekcémára. Legalábbis nekünk ezt mondta a doktornéni, de aztán én vettem egy zuhanyszűrőt, és ki is derült hogy a klórtól volt ekcis, mert elmúlt, úgyhogy nem kellett a sztero.
2011. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!