Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban fürdetitek...

Hány hónapos korban fürdetitek a babát minden nap a nagy kádban? És minden fürcsi előtt kifertőtlenítitek / kimossátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 honapos korukban kezdtem a gyerekeimet a nagy kadban furdetni. Nem fertotlenitettem, csak a szokasos heti 1-2 alkalommal, mikor amugy is megcsinalnam. Meg mindenki (en es a parom) kiobliti maga utan a kadat.
2009. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi két hónapos kora óta fürdetjük a nagy kádban, mivel kinőtte a kicsit. Imádja, mert ebben jó nagy hely van a lubickolásra. Nem szoktam minden alkalommal kifertőtleníteni, csak a szokásos heti takarítás.
2009. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én születése óta nagykádban fürdetem, vettünk a brendonban biztonsági fürdetőt, és abban fürdött kb 4 hónapos koráig, aztán már az sem kellett neki, és azóta simá a kádban van. Nagyon élvezi már az elejétől kezdve. Én is csak olyan sűrűn fertőtlenítem a kádat, mint a baba születése előtt. Még egyáltalán nem volt beteg sem.

2009. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
10,5 hós korától, akkor tanult meg egyedül ülni. Minden nap átmosom forró vízzel a kádat mielőtt belerakom.
2009. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hónapos kora óta és nem fertőtlenítem kia kádat külön minden fürdés előtt, ha úgy látom, hogy szükséges, akkor kizuhanyozom.
2009. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én megvárom, hogy stabilan üljön, és utána fürdetem a nagy kádban.
2009. máj. 20. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
7,5hónapos mostanában kezdett ülni stabilan,már merem egyedül beletenni a kádba,persze ott vagyok mellette,nagyon élvezi! Fertőtlenítés heti 2* fürdés után csak zuhannyal átmossuk!
2009. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is születése óta a nagykádban fürdünk. Az elején még tettem a feneke alá egy törölközőt, mert nem melegedett még át a viztől a kád alja, de pár hónapja átfordult hasra, mindegy, mit csináltam, neki úgy volt kényelmes.

Most 14 hónapos, már imád csapkodni a kezeivel, lábával, halacskázik, gumikacsa, béka úszkál vele. Mikor végzünk, mindig meglibickoltatom benne és imádja, olyan jókat sikit.

Fertőtleniteni csak akkor szoktam, ha úgy látom, hogy szükséges. Na persze nekem a mosógépcső oda ürit, igy mosás után, ami 2-szer van hetente átdörzsölöm.

2009. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!