Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondja a barátnőm a...

Miért mondja a barátnőm a babájára, hogy rossz?

Figyelt kérdés

Már annyira unom,ezt hallgatom már másfél éve.

Amikor azt mondtam neki rossz gyerek nincs csak rosszszülő azota nem áll velem szoba.

Eleinte bántott,de azota nyugodtabb vagyok.

Most már tényleg hisztis szegényke,de anyit sikitozik neki nem csoda.

Amikor pici volt a baba visszakivánta a hasában.


2009. máj. 20. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Úgy gondolom hogy a barátnőd elkapkodta ezt a baba dolgot.Ha ti olyan viszonyban voltatok hogy mindent megosztottatok egymással akkor nyugodtan elmondhatod neki a véleményedet.Ha nem akkor inkább ne.Viszont ha elmondod és ezen őő meg

sértődik háát az nem nagy barátság.Az én barátnőm is elmondta a véleményét, hogy esetleg mit csinálok rosszul én nem sértődtem meg max. próbálok a dolgon változtatni hozzátéve azt hogy ha esetleg neki lesz babája akkor hogy csinálja majd?! de nincs gond kinek ez jó kinek az.

2009. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
pedig vannak nyűgös, hisztis, sírós babák, tökéletes szülőkkel
2009. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is elkapkodtA a barátnőd a gyermekvállalást :(

Vannak ilyen állandóan panaszkodós szülők, néha bevinném őket egy gyermekkórházba, ahol beteg gyerkőcök vannak, talán utána jobban megbecsülnék azt a rossz gyereket... Persze vannak átlagosan rossz, átlagnál kevésbé, illetve átlagnál jóval rosszabb gyerekek. Egyrészt nevelés, másrészt veleszületett temperamentum kérdése :)


Egyébként ha nekem ilyen baromságot mondana a barátnőm (nincs rossz gyerek csak rossz szülő) , akkor én sem állnék szóba vele. Bár ilyet csak olyan mond, akinek nincs gyereke vagy max egy gyerkőce van, akinek nyugis az alaptermészete is.

2009. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi de az agyamra ment és azért mondtam. Minden nap hallottam.

Nekem egy 6 éves és egy 13 hónapos babám van.

Az első hasfájós volt és nekem sen volt könnyű. Na igen,azért vált ellenszenvasért mert a babája orditott és a spájzban berekta babakocsistól.A férjem tolta ki onnat amikor mentünk hozzá.9 hetes volt.Bocsi de eddig birtam.

Szerintem beteg és eddig megprobáltam segiteni. Volt olyan is,hogy 3 hónaposan rámbizta egéssz napra.Az is furcsa volt,én nem tennék ilyent.Érdekes a baba meg sem szollalt egéssz nap. Mikor mondtam neki milyen angyal,azt mondta hogy őt utálja és csak vale ilyen.Rengeteg furcsa dolog tőrtént még.Azota is terhes a kővetkezővel és őt sem várja,mert tönkreteszik az életét.

2009. máj. 20. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy a barátnőd nem "jó anya", de tényleg vannak hisztis, örökké nyűgös babák...
2009. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt is ilyen lökött volt?
2009. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem volt ilyenszülés elöt.Ő egy mádám stilus,inkább ő volt a hisztis,pedig tölle örökölte a gyerek.

A sulit sem fejezte be,talán a gyereket hibáztassa.19 évesen szült.

Tök mindegy,az én gyerekeimmel is van gond,de én még soha nem mondtam senkinek,hogy rosszak.A fiam eleven és a lányom akaratos,pont olyan mint én.Attol mág szeretem öket és ök is minket.

2009. máj. 20. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem egyszerűen még nem érett meg a barátnőd az anyaságra. erre szoktam mondani, hogy a gyártási folyamat sok embernek nagyon tetszik, és nem gondolja végig az utána következő legalább 20-30 évet! Ha az elsővel gondjai voltak ,vannak, miért vállal másodikat? mit vár? hogy két gyerekkel meg bírni fog? Most már mindegy, nem fogja tudni visszacsinálni. Erről nekem a sógorom jut eszembe. Ma reggel itt volt nálunk, jött a fia, szinte sírva, hogy apa, lekéstem a buszomat. /iskolába ment/. Néztük az órát, mondtuk, dehogy, most fog jönni a buszod. mondtam neki, semmi baj, menj vissza, az egy előző busz volt, amit láttál elmenni. Visszavittem kocsival gyorsan, nehogy lekésse végül a sajátját/ sírt, annyira megijedt, hogy elkésik a suliból/. Az apja meg: " mert ilyen szerencsétlen hülye vagy, hát nem látod, hogy még csak hét óra van? " Utána mondom neki, hát nem az a megoldás ,hogy még te is kiabálsz vele, hanem, hogy megnyugtatod, 9 éves csak. Erre azt mondja, hogy "ez egy tesze-tosza mafla". Na ezek után én már nem tudtam semmi értelmeset mondani, mert amit akartam, abból világraszóló sértődés lett volna. Valami hasonlót érzek én a barátnődön, hogy a gyerek púp a hátán...:-((
2009. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!