Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak új cuccokat vesztek a...

Csak új cuccokat vesztek a babónak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon van pénzünk új dolgokra, a kiságy is az enyém volt még, a babakocsit meg a hordozót is használtan vettük. Annyira cikinek érzem!
2009. máj. 20. 16:29
1 2
 1/18 Bea24 ***** válasza:
100%

Szia!Ne érezd cikinek, mert nem az! :) Mi is most várjuk a babánkat és sok mindent a rokonoktól és ismerősöktől kaptunk, vannak rugik, amiket úgy túrtam a babucinak.A bababútorainkat is használtak vettük. Szóval, ne aggódj!:)

Kellemes babavárást! :) Egy 29 hetes KM

2009. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!miért lenne ciki.én is használtan vettem a kiságyat játszoszönyeget pihenöszéket stb.Az elsö 6 honapba uj ruhákat vettem de most már jo a turkis is itt pesten van egy jo ki turi.háda kft.ott nagyon jo kis rucikat veszek a kislányomnak.szerintem szeretetre törödésre van szüksége legjobban a gyerekednek nem uj dolgokra.jo babázást neked!!8 hos kislány anyucija
2009. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd cikinek. Szerintem mindenki szívesen vásárolna a Brendonban ha tehetné, de csak kevesen tehetik. Mi 90%-ban használt dolgokat veszünk, és az ismerőseim is. A babáknak meg teljesen mindegy, hogy új vagy sem.
2009. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Csak itt általában azt olvasom, hogy legtöbben új dolgokat vesznek. Azért most megnyugodtam!
2009. máj. 20. 16:38
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


sztem egyáltalán nem ciki! ruhákat én is leginkább turizok, mert pik-pakk kinövik a babák, és épp emiatt olyan gyönyörű dolgokat lehet a turkálóban találni, hogy néha eláll a szavam. és az áráról már nem is beszélek. Én egy olyan helyre járok, ahol 3200 ft kilója a ruháknak, na most gondolj bele, milyen súlya van egy-egy rucinak... :o)))

1 brendonos kombidressz árán 3 kantáros nadrágot veszek neki :o))

2009. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,miért lenne az?Mi a kiságyat,babakocsit,etetőszéket,gyerekülést a Vateráról meg a Tesz-Veszről vettem.Most szándékozom ugyancsak innen venni utazóágyat.A ruháink 90%-a angol turis.Újat nem veszek,mert gyorsan kinövi és így ez jobban megéri az árát és sokszor a turis is új.Én nem csak azért nem vettem újat mert nincs pénzünk,hanem mert feleslegesnek tartom.A gyereknek mindegy,én meg nem akarok felvágni más előtt.
2009. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nem tudom merre laksz?,de ha felmész a Háda Kft.honlapjára,országszerte vannak boltjaik.Sajnos nem mindegyik azonos minőségű,de érdemes benézni.
2009. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja,6.5 hónapos a kislányom.
2009. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Zala megye.
2009. máj. 20. 16:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdetben csak új dolgokat vettem, mert én is cikinek éreztem, de már bánom. Annyi minden másra maradt volna pénz, ha használtan vásárolok. Sajnos mi nem kaptunk semmit a rokonoktól, a legkisebb családtag is 17 éves. :-) De mióta felfedeztem a Vaterát, azóta zömében onnan szerzem be a babacuccokat. Néha ha látok egy új darabot, ami megéri az árát, akkor azért új ruhát is veszek, de zömében használtat. Ami egyébként sokszor nem is használt. Nekem is van rengeteg olyan babaruha, amit később kaptunk meg, mint ameddig jó lett volna ránk. Másfél havonta nőtt eddig a kisfiam egy méretet. Most hat hónapos és 80-as ruhákat hordunk. Új ruháknál az isten nem bírná pénzzel.
2009. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!