Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogyan telt a Szenteste?

Nálatok hogyan telt a Szenteste?

Figyelt kérdés
Mi kilegóztuk magunkat apával, a gyerek (21 hónapos) meg a csomagolópapírt pakolta az ajándékszatyorba a doboz mellé...:)
2011. dec. 24. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Apa dolgozott, így a babócánkkal anyukáméknál töltöttük az estét. Szívesebben lettünk volna itthon együtt apával de ez most így alakult. :(
2011. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szomoruan, ferjem es aposom kulfoldon voltak, mint Karacsony reggelen kiderult, teljesen feleslegesen, de mar nem ertek volna vissza :-((( Anyosnal voltunk 2 eves kisfiammal es 5.5 honapos kislanyommal, ferjem unokatestvere, annak felesege, testvere es parja, valamint sogornom es parja es a ferjem ex-felesege a ket kozos gyermekukkel. Mint mindig. Jo volt, nyugodt, de nem az igazi, nem volt az a hangulat mint mikor a ferjem is itt van. Nagyon varjuk haza!!!
2011. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi 3-asban gyertyafeny melett megvacsoraztunk.A 13honapos lanykank ult a sajat szekebe es sult hust majszolt kenyerrel.

En elotte mar feldiszitettem a fat,ajandekokat is kibontogattuk ki ugyesebben ki segitsegel. :)

Azota az uj jatekok a kedvencei.Bevallom nemelyikkel en is szivesen eljatszottam!

Tovabbi Kellemes Unnepeket kivanok.

2011. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 19 hós!Ebéd után bealudt addig mi Apával feldíszítettük a fát meg én közben főztem is!Mikor felkelt a fiúnk tágra nyílt szemekkl nézte a csillogó fát!leültünk a fa elé mind3-an és karácsonyi dalokat énekeltünk,csillagszóroztunk,csengőt csengettünk!!Majd megérkeztek anyukámék,anyósomék(ők is hoztak sok kaját,sütit) mindenki betette az ajándékát a fa alá!Nekiálltunk vacsizni a 15 fajta fogásos vacsiból és mindenki degeszre ette magát!Kisfiunk sült kacsát majszolt krumplival!Nagyon teteszett neki,hogy ekkora nagy családi körben eszik mindenki!

Majd kisfiam felfedezte az ajándékokat a fa alatt és elkezdődött a nagy bontogatás!nemtudom szavakba foglalni ami öröm látszott a fiunk arcán!Ő mindeggyik játékkal játszott és mindeggyiket nagyon élvezte közben az egyik mamától a másik mamái papáig rohangált örömében!Közben iszogattunk,sütiztünk!nagyon de nagyon jó hangulatba telt az este!Kb fél 8 fele már nagyon fáradt volt a fiunk így mindenki szedelőzködött és elment haza!Apával gyorsan lefürdettük majd beájult a tökös!Apával nagyon boldogok voltunk,hogy a fiunk ilyen boldog volt a sok ajándéktól!

2011. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!