Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogyan telt a Szenteste?

Nálatok hogyan telt a Szenteste?

Figyelt kérdés
Mi kilegóztuk magunkat apával, a gyerek (21 hónapos) meg a csomagolópapírt pakolta az ajándékszatyorba a doboz mellé...:)
2011. dec. 24. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
:-D nálunk a piros szalag volt a sláger, amivel átkötöttem az ajándékot. Ja, és adtam neki egy becsomagolt szaloncukrot, gondoltam úgyse tudja kibontani (8 hós), de tetszett neki, hadd játsszon vele...hát erre nem kilyukasztotta a kis fogacskájával, és kiszívta belőle a csokit :-D azt hittem, megzabálom!
2011. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi babánk egy hónapos múlt, betettük a fa alá, (műfenyő), ott aludt kicsit, és készítettünk róla így egy fotót. A családi képnél már fenn volt, így lett olyan fotó is, ahol teljes erejéből bömbizik... A többin nyugodt :) Hatalmas szemekkel nézte a fát, ahogy szépen világítanak az égők. Utána elaludt, és most apával lazulunk kicsit.
2011. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
első kari két gyerekkel, szóval nehezen:) a nagy totál fel volt pörögve az izgatottságtól a pici is érezhette hogy valami ma más, de sajna rajta hisztiben jött ez ki, estére eléggé elhullottunk apával:)
2011. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Délután anyósoméknál voltunk ebéd-vacsora,aztán hazajöttünk majd apa elment dolgozni(máv forgalmista),mi a kisfiammal(15hónapos)játszottunk még az ajándékokkal,majd fürdés,alvás,én tanultam egy kicsit(vizsgaidőszak van:( ),most letelepedtem egy kicsit a gép elé,aztán hamarosan alvás.Mindenkinek további boldog ünnepeket kívánok! :)
2011. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is tanulok egyébként...:( Be is árnyékolja egy picit a karácsonyomat, hogy tudat alatt bennem van, hogy megyek vizsgázni...:(
2011. dec. 25. 00:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi délután anyuméknál voltunk,ott vacsoráztunk.6 körül jöttünk haza a kisfiammal 2.5 éves és a férjemmel.Kibontotta az első ajándékot leült vele a kisfiam és estig játszott.A többi meg ott maradt...jövőre csak egyet kap :) (később kibontogattuk azért együtt,megnézte már sok volt neki is...majd lassan cserélgetünk mindent). Nagyon szép este volt,sokat nevettünk.8 hkm vagyok,nagyon örültünk,hogy az idei karácsonyt már 4-esben ünnepelhettük!!!!
2011. dec. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,további kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek!!!
2011. dec. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is úgy volt mint az előttem írónál,hogy leragadt az első ajándéknál.először a fát látta meg nagyon álmélkodott,de pityergett mert ő beszélni akart a Jézuskával.aztán anyósom meg apa szépen alácsempészte az ajándékokat.először észre se vette őket amikor mutattuk akkor tűnt fel neki,kibontotta nagy lelkendezve,az egy laptop volt na elkezdett vele játszani aztán sehová tovább,több ajándékot nem bontott ki vagy fél óráig,aztán nagy rábeszélésre megtalálta a Thomas mozdonyokat na akkor azzal játszott még fél órát,közben megjött anyukám,apukám tesóm,én befejeztem a vacsorát,még 1 két ajándékot kibontott,de vacsizni nem jött velünk mert játszik,kirakózott,autózott mozdonyozott.Egész este el volt velük,aztán szépen odaadta mindenkinek a saját kis ajándékát,én 6 fogásos vacsorát csináltam,kicsináltam vele a családot:)mindenki jobbra balra dült:)

3 éves a kisfiam,de este nagyon nehezen aludt el,forgolódott,tekergett,gondolom benne volt a sok öröm.szép nap volt.este apával még a mienk volt aztán alvás nekünk is.De jövőre tényleg csak max 2 ajándékot kap,olyat amire nagyon vágyott.több nem lesz.

2011. dec. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Délután kellemes kis vacsit itthon, 3-asban a 6,5 hónapos fiúnkkal. Utána ajándékozás, játszás, evett a babó is, majd kidőlt apa ölében.
2011. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Éppen 10 hónapos volt tegnap a lánykám.

Délután jöttek rokonok, ki is borult a szentem, mert sok volt neki hirtelen a "rengeteg" ember, a hangzavar, a sok játék és csomagolóanyag. Aztán fürdés után, amikor már csak hármasban voltunk, akkor szépen megnyugodott, megnézett minden ajándékot. Játszottunk kicsit, nézegettük a képeskönyveket, aztán ki is dőlt hamar. Fárasztó volt neki. :)

2011. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!