Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elviszem 4 hónapos kislányo...

Ha elviszem 4 hónapos kislányomat strandra, akkor tegyem úszógumiba? ő még nem tud ülni, vagy kézbe legyen? Ti hogy csinálnátok, az ülni nem tudó babáitokkal?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
4 hónaposan ne tedd úszógumiba, ha tud ülni, ha nem. Még picike és kell, hogy valaki fogja, vagy különben félni fog.
2009. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
4 hós kislányt szerintem még sehogy ne vigyél strandra (nyilvános vízbe), nehogy elkapjon vm fertőzést.
2009. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én még nem vinném strandra, max babaúszás.
2009. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm,aki a kérdésemre válaszolt

de szerettem volna megtudni, hogy használnátok e úszógumit és nem azt, hogy vinnétek e,

Amúgy a gyerek dokim is mondta lehet vinni, na mindegy

2009. máj. 19. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálni tudok az orvosotoknak is....
2009. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

A strand medenceőre eldönti, hogy beleviheted-e a vizbe a babádat.

Legfeljebb a parton ülve ráadhatod az úszógumit.

A legkisebb úszógumi is nagyobb lyukkal rendelkezik, mint egy 4 hónapos pici teste. Úgysem tud még kapaszkodni a felfújt részbe, belecsúszik a vizbe.

2009. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ha nem lehet a kérdésre válaszolni, akkor nem kérek belőle, amúgy meg nem a hagyományos úszógumira gondoltam, de mindegy.

Az orvost meg hagyd ki ebből, ezer meg ezer babát visznek strandra és nem is tuti, hogy betöltötte a 4 hót, ja mire mennénk strandra már 5-6 hónapos is lenne, mert nem holnap megyünk, hanem a nyáron...

na inkább nem kérek a rossz indulatú tanácsokból!

2009. máj. 19. 22:38
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Van beültetős úszógumi, de azt is csak akkor lehet már használni, ha tud ülni a baba (megtartja a hátát). Szóval, ha viszed, akkor kézben kell, hogy legyen. Nem idegesítés képpen, szóval meg ne haragudj, de én is megkérdeztem a gyerekorvosomat a strandról, mert mentünk volna, de nekem azt mondta, hogy féléves kora előtt nem ajánlott a strand, csak a babaúszás.
2009. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj,én láttam a múltkor egy olyan úszógumit,amelyiknek alul ilyen ülésszerű része van kialakítva,olyan,mint a kenguru,ha beleteszed a babát,minden oldalról tartja a felfújható pereme,,és alul se tud kicsúszni belőle. Szerintem azt próbálj beszerezni,abban biztos beviheted. Sima úszógumit nem ajánlom,abból még könnyen kicsúszhat.
2009. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Simán elviszema babámat én is a nyáron 5 hós lesz kisfiú egy kicsi úszás neki is jár kis pancsi után lemosdatni a lényeg ne menjen viza szájába aztán hol itt a gond.Nem lesz semmi baja sem.Amúgy meg okosok a gyerekmedence sem olyan koszos mint amilyennek elképzelitek.

KÉRDEZŐ:Csak magadra hallgas vidd csak a picinyt addigra tényleg nagyobb lesz:)

Ti meg nyugottan főzzétek ki a cumit egyből ha leesik a földre!!

2009. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!