Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fürdetni tovább a babát...

JodieMclood kérdése:

Lehet fürdetni tovább a babát ha belepisilt a vízbe?

Figyelt kérdés
Tudom vicces kérdés de gondolom nem vagyok egyedül.
2011. dec. 23. 21:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

nálunk is úgy van, hogy először az arcát megmosom. így ha belepisil sincs gond. egyébként mindig belepisil :D 2 éves, nagykádban fürdik, kb. 20 perc mire félig engedem vízzel, 10 perc mire lefolyik, gyakorlatban megoldhatatlan, hogy újra engedjem meg feleslegesnek is érzem, hisz az ő pisijük még steril :) arra nagyon figyelek, hogy nem ihat bele a vízbe.

meg össze is zavarná, hogy azért nem játszhat ma a kádban mert belepisilt miközben napjában 50x kérdezgetem, hogy kell-e pisilnie? :)

2011. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Az én 11 hónaposom is gyakran belepisil.


Mi úgy szoktuk, hogy a végén lezuhanyozom gyorsan és az arcát mindig csak vízzel mosom frissen zuhanyból.

2011. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Steril anyukák! Strandra, balatonra hogy jártok? Soha nem fogjátok medencébe vinni a gyerkőcöt? Ott aztán nem csak az ő pisijük van! :)
2011. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Gyógyfürdőben voltatok már? :) Ott felnőttek eresztenek bele a vízbe. Sokan. És ti is abban a vízben áztatok. A fürdővíz ehhez képest lópikula.
2011. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Az én lányom azonnal belepisil, igaz még csak 5 hós, nem csinálunk belőle ügyet.Majd ha nagyobb lesz, megtanulja...
2011. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%

Azért ez strandos példa egy kicsit sántít.

Amikor kijön a mindenki által összepisilt vízből a gyerek, ti nem zuhanyozzátok le? :)


Én nem csinálok nagy ügyet a fürdőkádba pisilésből, de a pancsizás után leöblítem egy nagyon gyors zuhannyal.

Jó, hogy nem kell sterilnek lenni, de azért a tányérját sem a kutya tálja mellé teszem, csak azért mert úgyis a földön csúszik...

2011. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
:D Az első percben belepisil! Uh ahogy beleteszem a vízbe, gyorsan megmosom az arcát, utána már jön is a kis sugár :D
2011. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

amúgy a pisi az egyetlen steril folyadék/váladék az emberben, ami nem tud fertőzni

mielőtt meglepődötten lepontoznátok, túl vagyok 1 év élettanon az egyetemen :)), szóval ez tuti

2011. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én pl csak akkor látom, hogy belepisilt, ha éppen álldogál a kádban és úgy pisil.
2011. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ponntozok senkit sehova.

Az én lányomat még sohasem "kaptam rajta", hogy belepisil a vízbe, de biztos vagyok benne, hogy megteszi, csak hát ugye nem látni. Biztos vagyok benne, hogy azoké is belepisil a vízbe, akik vizet cserélnek, csak titokban csinálják.

2011. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!